Aplikace Poradna Pro iOS

Jaké jsou ty nejlepší aplikace pro iPhone na Vánoce?

Jak zobrazit a zrušit předplatné
Adam Kos
Autor: Adam Kos

Vybrat nejlepší aplikace pro iPhone může být mnohdy hodně subjektivní žebříček. Tyto však v právě panujícím období jistě oceníte, protože vám v mnohém pomohou.

Máte-li už všechny dárky pořízené a zabelené, je vhodné plnými doušky nasávat vánoční atmosféry. S tímto výběrem aplikací vám neuteče žádná pohádka, pořídíte s nimi poutavé snímky, sestřiháte líbivé video a vytvoříte novoroční PF. A samozřejmě nesmí chybět ani nějaká ta hra na uklidnění se v předvánočním shonu.

RememBear: S medvědem na hesla. Jednoduše a šifrovaně

Nejlepší aplikace pro iPhone na Vánoce:

FDb.cz

Hledat v klasickém magazínu, co kdy dávají v televizi, není v dnešní digitální době příliš pohodlné. Aplikace FDb.cz vám poskytne kompletní televizní program, kterému nechybí tipy, podrobné popisy i s obsazením herců ani hodnocení uživatelů databáze.

Item not available.

Manual

Fotografovat vánoční atmosférou automatickým režimem aplikace Fotoaparát nemusí vždy vyjít dle vašich představ. K tomu pravému zachycení panující nálady tak můžete využít služeb titulu Manual. Poskytne vám veškeré možnosti ručního vstupu, takže vaše snímky už nebudou přepálené a barvy na fotografii budou věrné skutečnosti.

nejlepší aplikace pro iPhone

icon
Manual – RAW CameraWilliam WilkinsonPhoto & Video99,00 KčStáhnout

Rhonna Designs

Pokud dáváte přednost digitálnímu PF přání, před tím papírovým, Rhonna Designs vám jej pomůže vytvořit. Do svých fotografií v ní můžete vkládat různou tematickou grafiku, texty atd. Nechybí stínování textu, různá prolnutí a další.

icon
Rhonna DesignsRhonna FarrerPhoto & VideoZdarmaStáhnout

iMovie

Dáváte-li přednost tvorbě videí před fotografiemi, je vhodné je také patřičně poskládat do poutavého klipu. Jako ideální se jeví použití toho nejlepšího nástroje na střih videozáznamu, kterým je iMovie přímo od Applu. Vyjma různých témat, které titul poskytuje, oceníte i možnost vytvoření filmového traileru.

Leo Augmented Reality Camera

A pokud si i tak myslíte, že jsou vaše videa nudná, přidejte jim nějaké ty vánoční objekty skrze rozšířenou realitu. V titulu Leo najdete nejen množství Santů Clausů, ale i sobů, sněhuláků a kupy dárků.

nejlepší aplikace pro iPhone

Waze

Cestujete-li za příbuznými, za přáteli, nebo na silvestrovskou veselici na hory, jistě oceníte kvalitní silniční navigaci. Waze vyniká silnou komunitou uživatelů, kteří hlásí každou překážku na vámi naplánované trase, takže už dopředu víte, co vás cestou může čekat a patřičně se na to připravit.

icon
Waze Navigation & Live TrafficwazeNavigationZdarmaStáhnout

Aukro.cz

Rozhodně to nikomu nepřejeme, přece jen se to ale může stát. Pokud obdržíte nějaký dárek, který se vám zrovna nehodí, proč by vám měl doma zabírat místo, když může udělat radost jiným? Bazarových aplikací najdete napříč App Storem spoustu, Aukro ale vyniká v tom, že si nemusíte lámat hlavu nad tím, kolik si za daný dar říci peněz. Ocení jej totiž sami uživatelé sítě v probíhající aukci.

Item not available.

Apple Music

Nehledejte kazety, CD ani vaše digitální stopy uložené v počítači, na které po celý rok sedá prach, když vám stačí aplikace Hudba s integrací Apple Music. V ní si zadejte do hledání koledy a už můžete vybírat z nepřeberného množství koled a písní s vánoční tématikou.

Alto’s Adventure

A jedna hra závěrem. Vánoce by měly být svátky klidu a míru, proto se nehodí hrát střílečky a kdovíjaké násilné akce. U titulu Alto’s Adventure se příjemně odreagujete od předvánočního shonu a díky zimnímu tématu jím i umocníte vánoční atmosféru.

icon
Alto's AdventureSnowmanGames129,00 KčStáhnout

A které jsou pro vás ty nejlepší aplikace pro iPhone vhodné k období Vánoc? Napište nám to do komentářů pod článek.

Beats

O autorovi

Adam Kos

Adam Kos

Redaktor na volné noze, milovník filmů, hudby, turistiky a nadšenec do moderních technologií.