LifeHacker

Apple Watch Series 4 a naše zkušenosti

Apple Watch Series 4 se začaly prodávat teprve nedávno a pořád jsou velmi nedostatkovým zbožím. Proč jsou to nejlepší chytré hodinky současnosti? Sledujte od 19.00 pořad LifeHacker!

Pořad LifeHacker se zabývá produkty, tipy a aplikacemi, které vám dokáží zjednodušit život a ušetřit drahocenný čas. Vychází ze zkušeností redaktorů magazínu a můžete jej sledovat každé pondělí živě od 19.00 na naší Facebook stránce. Záznam v plné kvalitě je možné shlédnout na YouTube kanálu.

Co uvidíte v šestačtyřicátém díle pořadu LifeHacker:

  • Jak vypadají nové Apple Watch Series 4
  • V čem jsou lepší než předchozí generace
  • Jaké funkce u nás využijete a na co si musíte počkat
  • Kolik stojí a zda se vyplatí se koupit

Jaké produkty ukazujeme ve videu:

Apple Watch Series 4

Apple Watch Series 4 jsou od základu předělané s většími ciferníky a novými funkcemi. Každou vteřinu ti pomůžou být aktivnější, zdravější a víc v kontaktu s ostatními.

Náš pořad Lifehacker potrvá 10 až 15 minut, začíná už dnes přesně v 19.00 a sledovat jej můžete zde ve vloženém videu. K dispozici je také chat. Po deseti minutách budete mít přibližně 5 minut na položení dotazů, který můžeme hned v živém vysílání probrat. Po 15 minutách vysílání pořad ukončíme a bude k dispozici jako záznam na YouTube kanálu a v iTunes podcastech. Nově vysíláme i na Twitteru účtu a Facebook stránce.

iPhone XR

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)