Aplikace Pro iOS

Tip na aplikaci: Todoist je skvělý a jednoduchý úkolovník

Todoist

Aplikace Todoist vám umožní mít přehled ve svých úkolech, pracovat na nich ve větším kolektivu a hlavně je nezapomenout splnit.

Todoist umožní vytvořit si projekt, do něhož můžete přidávat další projekty, steně jako jednotlivé úkoly. Těm zvolíte čas, do kdy je třeba je mít splněny a prioritu, abyste věděli, kterým se věnovat nevíce. Když jej máte hotový, označíte jej a už vám ve vašem listu nepřekáží.

Tip na aplikaci: Calendars by Readdle

Aplikace není dostupná jen na platformě iOS. Můžete ji využívat i na Androidu, ve webovém rozhraní a na počítačích s macOS nebo Windows. Výhody jsou zjevné. Díky jednomu účtu nejsou vaše úkoly vázány na zařízení, takže na cestách můžete pracovat na telefonu, doma na tabletu a v práci na počítači.

Todoist naplánuje i rodinnou oslavu

Jednoduše si vytvořte nový projekt a pojmenujte ho třeba Rodinná oslava. Teď si zadejte poddružné projekty, které do oslavy potřebujete zařídit. Bude to jistě výběr lokace, kde se sláva uskuteční, výběr správného jídla, vhodného pití, ale i nějakých rekvizit dle toho, kdo slaví jaké jubileum. Nesmíte zapomenout přizvat k úkolu ani všechny ty, od kterých chete podat pomocnou ruku.

Teď už jen stačí přiřadit priority, abyste věděli, na co je třeba zaměřit se jako první, na co až poté a na co až na závěr. Jak postupuje čas, tak si můžete jednotlivé úkoly odškrtávat a mít tak větší klid na duši, že vše klape, jak má. A sakra, co ty dárky? Kdo že je měl na svědomí?

Todoist

Aplikace je k dispozici zdarma, ale za pokročilejší funkce si zaplatíte. Naštěstí v základu vystačíte s tím, co dostanete zadarmo. A třešničkou na dortu může být aplikace pro Apple Watch, díky které lze zadávat úkoly i diktováním do hodinek.

icon
Todoist: To-Do List & PlannerDoist Inc.ProductivityZdarmaStáhnout
iPhone XR

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)