Video

Video: Deeper Start – chytrý rybářský sonar

Rybaření nebylo nikdy snažší! Deeper Start je sonar, který odhalí polohu ryb pod vodou a v aplikaci na mobilním telefonu vám přesně ukáže, kde je nejlepší lovit.

Deeper má velikost zhruba tenisového míčku. Při ponoření se sám zapne a jakmile ho z vody vytáhnete, zase se vypne. S telefonem komunikuje přes WiFi a díky tomu je dosah až 50 metrů. Vzadu je pak háček, který slouží k připevnění na vlasec prutu.

Deeper START využívá aplikaci v telefonu

Aplikace přesně ukazuje, jak vypadá dno pod vodou. Na stupnici lze vidět, jaké je převýšení v metrech. Můžete zapnout i zobrazení výskytu ryb. V aplikaci je praktická mapa s důležitými místy. Nastavení skýtá spousty možností. Zajímavou volbou je například noční režim, který aktivuje LED světlo v sonaru a vy ho tak můžete pod vodou lépe vidět. Nahazovat rybářský sonar můžete i z jedoucí lodě. A takto prozkoumané místo si uložit. V záznamu je vidět, jak dno vypadá.

icon
Deeper Smart SonarUAB Friday LabLifestyleZdarmaStáhnout

V balení máte hezky zpracované příručky, jak se sonarem zacházet, takže byste určitě neměli tápat. Deeper start vydrží na jedno nabití kolem 6 hodin. Nabíjení uskutečníte dodaným USB kabelem, který magneticky připojíte k sonaru.

Deeper Fishfinder START koupíte zde.

Beats

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)