Aplikace Pro iOS

Tip na aplikaci: Calendars by Readdle

Calendars by Readdle

Pro iOS zařízení existuje celá řada kalendářů a kromě toho standardního, se tak nabízí obrovský výběr. Calendars by Readdle patří mezi ty nejlepší.

Kalednář od vývojárů Readdle nabízí integraci Apple kalendáře i toho od Googlu. I když je zdarma, máte množství mikrotransakcí, které rozšíří jeho možnosti. Jednou z takových je třeba rozpoznávání řeči, kdy řeknete název schůzky, její čas a datum a aplikace vám jej do kalendáře sama zadá, aniž byste museli cokoli psát.

Jeho rozhraní je přehledné a můžete si jej nastavit jako agendu, denní, týdenní, či měsíční náhled. Jednotlivými barvami vidíte označené události dle toho, z jakého kalendáře pocházejí. Samozřejmostí je také hledání, když sice víte název schůzky, už ale ne datum jejího konání. K tomu, abyste byli o všem informováni používá kalednář notifikace, takže žádnou poradu ani oběd u babičky už nezmeškáte.

Jednotlivé události navíc můžete přidat i lokaci, podrobnější popis, opakování a přizvat k ní ostatní uživatele. Poslední dvě možnosti však opět pouze po podstoupení nákupu uvnitř aplikace.

Calendars by Readdle můžete zaplatit jen jednou

Chcete-li to samé v bleděmodrém, co nabízí základní verze Kalendáře od společnosti Readdle, avšak se značným rozšířením možností, za jednu cenu a bez mikrotransakcí, sáhněte po verzi s označením 5.

icon
Calendars by ReaddleReaddle Inc.ProductivityZdarmaStáhnout
icon
Calendars 5 by ReaddleReaddle Inc.Productivity179,00 KčStáhnout
Beats

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)