Aplikace Pro iOS Pro macOS

RememBear: S medvědem na hesla. Jednoduše a šifrovaně

RememBear
Adam Kos
Autor: Adam Kos

Aplikace RememBear slouží k vytváření, ukládání a používání opravdu silných hesel ve všech vašich zařízeních. Ty jsou zde tak zcela v bezpečí.

Titul 1Password pravděpodobně znáte. Je to ten nejrozšířenější a nejznámější virtuální trezor pro vaše hesla, piny, kódy i přihlášení. RememBear je modernější, hezčí, intuitivnější a pro mnohé i funkčnější alternativou. I on však zachovává všechny vaše informace na jediném místě a k tomu přihazuje i něco navíc.

Proton Mail: Šifrujte svoji mailovou komunikaci chytře

 

Hesla i on-line nakupování

Umí totiž ukládat kreditní karty pro rychlejší on-line nakupování, navíc si přímo v titulu můžete vytvářet zabezpečené poznámky. A vše je samozřejmě šifrované, takže k těmto datům máte přístup opravdu jen vy. To nicméně i díky možnosti jejímu uzamknutí otiskem prstu nebo skenem tváře. Po vypršení nastaveného limitu se pak titul po vaší nečinnosti zase sám uzamkne.

Když je pak kdekoli v systému třeba, ušetří vám díky automatickému přihlašování čas. A to jak v aplikacích, tak na webu. Samozřejmě také automaticky vyplňuje informace o platebních kartách. Díky multiplatformnímu využití tím můžete mít svá hesla všude tam, kde potřebujete – v iOS, macOS, Androidu i Windows.

Je sice zdarma, ale…

Aplikace je k dispozici zdarma, ale samozřejmě to má háček. V tomto případě je totiž aplikace osekaná na dřeň, takže vám neposkytne synchronizaci na cloud ani jiné pokročilé funkce. Pokud však chcete RememBear používat jen na jednom zařízení a bez jakýchkoli lepších funkcí, můžete. Chcete-li všechny výhody, musíte si platit předplatné.

To činí 929 Kč ročně. Díky 30denní zkušební době zdarma vás ale titul docela namlsá, takže počítejte s tím, že tuto investici budete opravdu vážně zvažovat. Může za to i opravdu intuitivní, přehledné a příjemné rozhraní. V něm můžete vaše záznamy řadit dle vašich preferencí, lze v nich i vyhledávat. Přidání záznamu je přitom otázkou chvilky. Vše řešíte skrze jediné tlačítko symbolu plus.

Pokud tedy používáte jinou aplikaci na schraňování vašich hesel, můžete bez investice jediné koruny vyzkoušet tuto a třeba na ni přejít. Pokud ještě žádnou nevyužíváte, doporučujeme sáhnout rovnou po RememBear.

icon
RememBear: Password ManagerTunnelBear, LLCProductivityZdarmaStáhnout
iPhone XR

O autorovi

Adam Kos

Adam Kos

Redaktor na volné noze, milovník filmů, hudby, turistiky a nadšenec do moderních technologií.