LifeHacker

LifeHacker #35: iPhone Xs a zkušenosti po pár dnech používání

iPhone Xs je k dostání v České republice už pár dní. Poslední novinku Applu už máme 3. den a za tu dobu jsme ho pořádně proklepli!

Pořad LifeHacker se zabývá produkty, tipy a aplikacemi, které vám dokáží zjednodušit život a ušetřit drahocenný čas. Vychází ze zkušeností redaktorů magazínu a můžete jej sledovat každé pondělí živě od 19.00 na naší Facebook stránce. Záznam v plné kvalitě je možné shlédnout na YouTube kanálu.

Co uvidíte v pětatřicátém díle pořadu LifeHacker:

  • Jaké jsou naše zkušenosti s iPhonem Xs po 3 dnech používání
  • V čem předčí svého rok starého brášku iPhone X
  • Jak velký rozdíl je mezi iPhone Xs a iPhone Xs Max
  • Jaký iPhone bychom si osobně vybrali

Jaké produkty uvidíte ve videu:

iPhone Xs Gold 64 GB

iPhone Xs je výjmečný v mnoha ohledech. Dokonalý 5,8″ OLED Super Retina displej, vysoce inteligentní čip A12 Bionic, tělo z chirurgické ocely a zvýšenou odolností proti prachu a vodě. Zkrátka žádný telefon není jako iPhone!

Náš pořad Lifehacker potrvá 10 až 15 minut, začíná už dnes přesně v 19.00 a sledovat jej můžete zde ve vloženém videu. K dispozici je také chat. Po deseti minutách budete mít přibližně 5 minut na položení dotazů, který můžeme hned v živém vysílání probrat. Po 15 minutách vysílání pořad ukončíme a bude k dispozici jako záznam na YouTube kanálu a v iTunes podcastech. Nově vysíláme i na Twitteru účtu a Facebook stránce.

Beats

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)