iDrby

Naplánujte si Vánoční večírek s aplikacemi z App Store

hudba
Adam Kos
Autor: Adam Kos

Vánoce jsou už za chvíli. Nenechte nic náhodě a s pomocí aplikací z kolekce Plan Your Christmas Party v App Store naplánujte pro své blízké opravdu nezapomenutelný vánoční večírek.

Vánoce

 

Seznam aplikací z kolekce „Plan Your Christmas Party“ z App Store:

 

Gulab

Jak ostatní pozvat na tu nejlepší vánoční party? Buď jim můžete zavolat, poslat zprávu, nebo vytvořit parádní pozvánku. Pomocí aplikace Gulab takovou vytvoříte snadno a rychle. A je přitom jedno, jestli se jedná o nějaký večírek, svatbu, nebo třeba narozeniny.

Item not available.

 

Yapp

S pomocí aplikace Yapp můžete sdílet své zkušenosti z různých konferencí, pracovních i soukromých schůzek, ale i tréningu sportovního týmu, vyučování a třeba i vánočního večera.

icon
YappYapp, Inc.BusinessZdarmaStáhnout

 

The Photo Cookbook – Tapas

Znáte tajemství španělské kuchyně? Rádi byste vařili tamní nevšední pokrmy? Aplikace The Photo Cookbook – Tapas vám dá veškeré informace, které potřebujete znát, abyste připravili tortillu, polévku Gazpacho, nebo křupavé krokety tak, jako pravý Španěl. Zkuste tedy na Vánoce změnu.

Item not available.

 

Nigella

Aplikace Nigella vám poskytne 120 rychlých a chutných receptů na různé pokrmy, které se hodí na každou party, takže samozřejmě i na tu vánoční.

Item not available.

 

MOLDIV

Máte rádi tvorbu fotografických koláží? V aplikaci Moldiv – Collage Photo Editor můžete svůj výtvor uskupit do různých matic, přidat nějaký ten grafický prvek i poutavý text.

icon
MOLDIV - Photo Editor, CollageJellyBus Inc.Photo & VideoZdarmaStáhnout

 

Quik

Vezměte svá videa a fotografie, přidejte jim vámi oblíbenou hudbu, připište nějaký text a vytvořte parádní video plné krásných vzpomínek třeba zrovna právě na ten váš vánoční večírek.

Item not available.

 

Sing! Karaoke by Smule

Aby nebyla na žádné party nuda, hudební aplikace Sing! vám pomůže rozhýbat každou skomírající zábavu. Samozřejmě jsou obsaženy i vánoční koledy.

icon
Smule: Karaoke Singing AppSmuleMusicZdarmaStáhnout

 

Mucho Party

Vytvořte si ve hře Mucho Party svého vtipného avatara a zápolte s ním proti svým přátelům v množství zábavných miniher.

icon
Mucho PartyGlobZGamesZdarmaStáhnout

 

Boomerang from Instagram

Bumerang je jednoduchý dřevěný nástroj užívaný k různým účelům, jež je prvotně spojován s původními obyvateli Austrálie. Také to je ale aplikace na tvorbu opakujícího se GIFu, která pochází od tvůrců Instagramu.

Item not available.

 

Paperless Post

Rádi byste pozvali své kamarády právě na ten váš vánoční večírek? Nebo snad až na ten silvestrovský? Aplikace Paperless Post vám umožní vytvořit ty nejlepší a nejefektnější pozvánky, které umí rovnou vytisknout a rozeslat po celém světě.

icon
Paperless Post InvitationsPaperless Inc.LifestyleZdarmaStáhnout

 

VSCO

Pokud průběh vašeho večírku patřičně dokumentujete, fotografie můžete upravit pomocí četných nástrojů v aplikaci VSCO. Vyjma množství filtrů a základní úpravy obsahuje i mikrosociální síť, kam můžete své „úlovky“ publikovat.

icon
VSCO: Photo & Video EditorVisual Supply CompanyPhoto & VideoZdarmaStáhnout
iPhone Xs

O autorovi

Adam Kos

Adam Kos

Redaktor na volné noze, milovník filmů, hudby, turistiky a nadšenec do moderních technologií.