Aplikace Apple Watch Poradna Pro Apple Watch

Tyto aplikace pro Apple Watch vám pomohou při aktivitě i cestování

Apple Watch Series 4
Adam Kos
Autor: Adam Kos

Aplikace pro Apple Watch značně rozšiřují jejich možnosti. Vyjma vyloženě těch zbytečných najdete i množství nesmírně užitečných. Patří mezi ně i tento výběr.

Vybrat nejlepší aplikace pro Apple Watch je docela kříž. Vždy je někdo napadne, že ta či ona je lepší než ta vybraná. Hodně totiž záleží na osobních preferencí. Udělat ale výběr užitečných aplikací už je o poznání přívětivější. Tyto níže uvedené vám rozhodně usnadní život nejen při sportovní aktivitě, ale i při cestování. A pokud používáte jiné, dejte nám vědět jaké. Třeba do komentářů pod článek.

Jaké jsou ty nejlepší aplikace pro iPhone na Vánoce?

 

Aplikace pro Apple Watch pro sport:

RunKeeper je jednoznačně jedna z nejpopulárnějších aplikací pro měření vašich aktivit v telefonu iPhone. Nabízí ale i velice pěknou aplikaci pro Apple Watch. Ta poskytne minimalistické prostředí s maximem důležitých informací, která umí dokonce zobrazovat i jednoduché grafy.

aplikace pro Apple Watch

icon
ASICS Runkeeper - Running AppRunKeeper, LLCHealth & FitnessZdarmaStáhnout

 

Aplikace Slopes vás dokáže informovat o vašich lyžařských aktivitách lépe, než jiné tituly. Poskytne vám informace o rychlosti, nadmořské výšce, překonané vzdálenosti a mnoho dalšího. Nastavit si lze, zda jste lyžař, nebo jezdíte na snowboardu. Aplikace ke svému chodu navíc nepotřebuje ani propojení s iPhonem.

aplikace pro Apple Watch

icon
Slopes: Ski & SnowboardBreakpoint Studio LLCSportsZdarmaStáhnout

 

Swim.com je TOP aplikace pro Apple Watch pro každého plavce. Nabízí veškeré možné měření vašeho plaveckého úsilí s tím, že jej zobrazuje i v grafech. Nechybí ani mikrosociální síť, kdy se můžete trumfovat v počtu uplavaných bazénů se svými přáteli.

aplikace pro Apple Watch

icon
Swim.com: Swim TrackerSpiraledgeHealth & FitnessZdarmaStáhnout

 

Aplikace pro Apple Watch pro cestování:

ETA je aplikace, která vás neustále informuje o tom, jak dlouho bude trvat, než se dostanete z vašeho aktuálního místa domů. Zjistí, jestli po trase došlo k nějakému zpoždění z důsledku nepředvídavých událostí a samozřejmě také poskytuje komplikaci v ciferníku, abyste měli dané informace stále na očích.

aplikace pro Apple Watch

icon
ETA - GPS & maps driving timesEastwood Co Pty LtdNavigation129,00 KčStáhnout

 

Elk je aplikace pro konverzi měn. Má velice minimalistický design a vyniká tím, že díky údajům o poloze rovnou nabídne, z jaké do jaké měny chcete částky převádět. Užitečná je i podpora gest, kdy jednoduchým švihnutím prstu přes displej obsažené částky zvyšujete nebo snižujete.

aplikace pro Apple Watch

icon
Elk Currency ConverterClean Shaven Apps Pte. Ltd.TravelZdarmaStáhnout

 

Do MHD se jistě hodí tato hra, která potrénuje vašeho „pamatováka“. Titul Rules! Nabízí každodenní výzvu v jeho mini-hrách, které se týkají zapamatování si jednotlivých karet, podobně jako je to v pexesu. Aplikace pro Apple Watch 3 s watchOS 4 nabízí i více úrovní, zpřesnilo se ovládání a je dokonce přítomna haptická odezva. Nechybí ani komplikace na ciferník.

aplikace pro Apple Watch

icon
Rules!TheCodingMonkeysGames79,00 KčStáhnout

Zdroj: Wereable.com

Další dotazy do poradny můžete pokládat přes tento formulář

Vaše jméno

Vaše mailová adresa (povinné)

Vaše zpráva

iPhone XR

O autorovi

Adam Kos

Adam Kos

Redaktor na volné noze, milovník filmů, hudby, turistiky a nadšenec do moderních technologií.