iDrby

Vybavte svůj byt s aplikacemi z App Store

aplikace
Adam Kos
Autor: Adam Kos

Sháníte nové vybavení své domácnosti a Ikea vás jednoduše nebaví? Vyzkoušejte aplikace z App Store z kolekce Decorate Your Home, třeba vám pomohou v tom pravém výběru.

domácnost

 

Seznam aplikací a her z kolekce „Decorate Your Home“ z App Store:

 

Craftsy

Připojte se k miliónům uživatelů sítě Craftsy a vytvářejte neuvěřitelné věci za pomoci těch nejlepších instruktorů. Lekce si můžete stáhnout i do svého zařízení a přistupovat k nim kdykoli a kdekoli i offline. Aplikaci Craftsy najdete také v Apple TV.

Item not available.

 

Makr

Navrhněte si své vlastní logo a vytiskněte jej na tričko či tašku. Makr umí ale ještě víc. Klidně s ním totiž vytvoříte i svatební oznámení nebo firemní vizitky. Grafici sice nebudou mít co žrát, vy ale značně ušetříte za jejich služby.

Item not available.

 

Brit + Co

Čerpejte z tisíců inovativních nápadů pro jednoduchý a kreativní život v digitální době. Najdete zde lifehacky pro domov, technologie, jídlo, styl i trávení vaší dovolené. Nalezenou inspiraci si můžete uložit i jako oblíbenou. Nesmírně jednoduché a zábavné.

Item not available.

 

ZaraHome Shop Online

Aplikace značky ZARA vás informuje o nových produktech nebo změnách vaší objednávky a to klidně i prostřednictvím Apple Watch. Aplikace ve vašem iPhonu však přináší zejména nové produkty značky. Zara totiž není jen o oblečení.

 

Pinterest

Na Pinterestu se můžete nechat inspirovat nezměrnou nabídkou, kterou do něho vkládají sami uživatelé. Jedná se totiž o takovou sociální síť, ve které na svou zeď připnete cokoli, co se vám líbí – od receptů na různé pokrmy, po superstylové kabelky a klidně i obrazy na zeď vašeho obýváku.

icon
Pinterest: Lifestyle IdeasPinterest, Inc.LifestyleZdarmaStáhnout

 

DIY App

Aplikace DIY je určena dětem od devíti do jedenácti let. S její pomocí mohou vytvořit spoustu zajímavých doplňků domácnosti, zabaví se, a také se naučí něco nového.

Item not available.

 

Etsy

Scrapbooking, pletení, výzdoba domácnosti a mnohé další návody, jak postupovat při tvorbě kýženého, naleznete v aplikaci Etsy. Je to sice taková kopie Pinterestu, na druhou stranu se mnohým může líbit více a to hlavně díky své přehlednosti. Nabízí i aplikaci pro Apple Watch.

icon
Etsy: Custom & Creative GoodsEtsy, Inc.ShoppingZdarmaStáhnout

 

craftgawker

Aplikace craftgawker obsahuje více jak 41 000 inspirativních nápadů čekajících jen na vaší realizaci. Inspirujte a nechte se inspirovat.

Item not available.

 

Guidecentral

Další zajímavá aplikace k tvorbě čehokoli, co vás napadne. Obsahuje návody, postupy, doprovodné fotografie a všechno, co potřebujete k tomu, abyste dokázali postavit klidně i dům „na zelené louce“.

Item not available.

 

Snapguide

Prohledávejte a tvořte. Najděte si přesně tu příručku, kterou k tvorbě vašeho produktu potřebujete. Je přitom jedno, jestli je to hamburger nebo pletení koberce. Vytvořte klidně i příručku svou, pokud si myslíte, že vaše výtvory jsou originální a sdílejte ji s celým světem.

Item not available.

 

Woodpost by Fuzel

Co třeba nechat si vytisknout svou fotografii na dřevěnou destičku? Nebo snad chcete sadu podtácků? V aplikaci Woodpost by Fuzel to není žádný problém.

Item not available.
Beats

O autorovi

Adam Kos

Adam Kos

Redaktor na volné noze, milovník filmů, hudby, turistiky a nadšenec do moderních technologií.