Aplikace

Vytvořte si vlastní pohyblivé emoji díky aplikaci z App Store

Smajlíci jsou dnes velmi populární a posílá je snad každý. Zkuste se odlišit a posílejte emoji s vlastní podobiznou. Díky aplikaci Ommy je to hračka.

I když iOS nabízí opravdu slušnou nabídku emotikon a snad jenom jednou se mi stalo, že bych nenašel zrovna ten, co jsem právě potřeboval, hodí se někdy využít i ty trochu jiné. Proč ale využívat cizí, když si můžete nechat udělat svoje vlastní s vlastním obličejem a úplně zadarmo?

Ommy je zdarma a tvorba emoji je hotová za pár minut

Ke všemu postačí aplikace Ommy, kterou můžete stáhnout z App Store zdarma. Její používání je také velmi jednoduché, stačí ji po stáhnutí otevřít, zvolit možnost fotoaparátu a vyfotit se. Samozřejmě zde existuje i možnost vybrat už vyfocenou fotografii.

Ommy detekuje váš obličej a zaměří se na důležité rysy. Oči, nos, pusu, vlasy a třeba i vousy. Všechny tyto prvky budou poději převedeny do kreslené podoby a možná se budete divit, co se na displeji telefonu objeví.

Aplikace pár sekund pracuje a pak ukáže nejlepší možnou vaší podobu. Pokud se vám samozřejmě něco nelíbí, chcete si přidat brýle či jenom změnit odstín barvy očí, můžete. Jakmile máte nastaveno, uložíte danou podobu a vyčkáte, až aplikace vytvoří s vaší kreslenou podobiznou celé kolekce smajlíků. Jestliže budete chtít zvolenou samolepku někomu poslat, stačí na ni kliknout a vybrat způsob sdílení.

Používejte nové smajlíky rovnou při psaní zpráv

Od iOS 10 máme možnost přímo v aplikaci Zprávy používat další aplikace. Ommy si můžete do psaní zprávy také přidat. Stačí kliknout na ikonku obchodu hned vedle políčka pro psaní textu a ikonou pojmenovanou Store se znaménkem plus povolit aplikaci Ommy zobrazení ve zprávách.

Item not available.
Beats

O autorovi

Oldřich Korbel

Oldřich Korbel

Milovník filmů, dobrého jídla a cestování. Zálibu našel před pár lety i v Apple produktech. Ve volném čase se rád projede na kole nebo na kolečkových bruslích, nedá dopustit ani na sérii seriálu The Walking Dead.