iDrby

Buďte tvořiví. Aplikace z App Store vám v tom pomohou

kreativita
Adam Kos
Autor: Adam Kos

Nudíte se? Nekupujte si medvídka mývala, ale koukněte na aplikace z kolekce Get Crafty v App Store a zkuste vytvořit něco smysluplného.

craftsy

 

Seznam aplikací z kolekce „Get Crafty“ z App Store:

 

Craftsy

Připojte se k miliónům uživatelů sítě Craftsy a vytvářejte neuvěřitelné věci za pomoci těch nejlepších instruktorů. Lekce si můžete stáhnout i do svého zařízení a přistupovat k nim kdykoli a kdekoli i offline. Aplikaci Craftsy najdete také v Apple TV.

Item not available.

 

Snapguide

Prohledávejte a tvořte. Najděte si přesně tu příručku, kterou k tvorbě vašeho produktu potřebujete. Je přitom jedno, jestli je to hamburger nebo scrapbookingová kniha. Vytvořte klidně i příručku svou, pokud si myslíte, že vaše výtvory jsou originální a sdílejte ji s celým světem.

Item not available.

 

Brit + Co

Čerpejte z tisíců inovativních nápadů pro jednoduchý a kreativní život v digitální době. Najdete zde lifehacky pro domov, technologie, jídlo, styl i trávení vaší dovolené. Nalezenou inspiraci si můžete uložit i jako oblíbenou. Nesmírně jednoduché a zábavné.

Item not available.

 

Makr

Navrhněte si své vlastní logo a vytiskněte jej na tričko či tašku. Makr umí ale ještě víc. Klidně s ním totiž vytvoříte i svatební oznámení nebo firemní vizitky. Grafici sice nebudou mít co žrát, vy ale značně ušetříte za jejich služby.

Item not available.

 

Curious

Řekni mi všechno, co tě zajímá a já ti denně předložím přesně tolik obsahu, kolik ho zvládneš zkonzumovat k tomu, aby ses v daném odvětví posunul dál. Curious poskytuje opravdu nevšední pohled na vzdělávání, jehož součástí je samozřejmě i hraní nejrůznějších her.

icon
Curious - the game of learningCurious.com, IncEducationZdarmaStáhnout

 

Etsy

Scrapbooking, pletení, výzdoba domácnosti a mnohé další návody, jak postupovat při tvorbě kýženého, naleznete v aplikaci Etsy. Je to sice taková kopie Pinterestu, na druhou stranu se mnohým může líbit více a to hlavně díky své přehlednosti. Nabízí aplikaci i pro Apple Watch.

icon
Etsy: Custom & Creative GoodsEtsy, Inc.ShoppingZdarmaStáhnout
iPhone XR

O autorovi

Adam Kos

Adam Kos

Redaktor na volné noze, milovník filmů, hudby, turistiky a nadšenec do moderních technologií.