Poradna

Apple v App Store představil velkou kolekci aplikací pro lepší já

zdraví
Adam Kos
Autor: Adam Kos

Chcete žít zdravěji, jíst kvalitnější pokrmy, naučit se něco nového a lépe organizovat svůj čas? Na všechno tady jsou aplikace z App Store.

 

Seznam aplikací z kolekce „Live healthier“ z App Store:

žijte zdravěji

 

Sweat with Kayla

Připojte se k největší ženské světové fitness komunitě a zaznamenávejte si svou cestu za ideální postavou. Teď je to pravé období na to začít své tělo formovat na letní sezónu. Aplikace bude vaším osobním trenérem, deníkem i sociální sítí s množstvím výzev, zdravých receptů, a i vzdělání.

icon
Sweat: Fitness App For WomenThe Bikini Body Training Company Pty LtdHealth & FitnessZdarmaStáhnout

 

Asana Rebel

Cvičíte jógu? Titul Asana Rebel vám garantuje výsledky. Kombinuje cvičení jógy s fitness cviky tak, že se budete cítit sexy a zdravě. Aplikace obsahuje osobního kouče a také statistiky vašeho progresu.

icon
Asana Rebel: Get in ShapeAsana Rebel GmbHHealth & FitnessZdarmaStáhnout

 

Runtastic

Zůstaňte v pohybu s aplikací Runtastic. Titul umí měřit množství aktivit, o kterých vám pak dá velice podrobné informace. Nemusíte přitom jen běhat, nebo se potit v posilovně. Stačí vyrazit do přírody, i byť jen na krátkou procházku. Začínat se má pomalu, a nejdůležitější je nepřepálit start.

icon
adidas Running - Run Trackerruntastic GmbHHealth & FitnessZdarmaStáhnout

 

Human

Aplikace Human je tracker vaší denní aktivity. Umožňuje vám nahrát si do deníku vaše denní výsledky a porovnávat je mezi sebou i mezi ostatními uživateli sítě. Samozřejmostí jsou různé čítače a četné informace o vašem počínání.

Item not available.

 

8fit

Cvičení se jednoznačně pojí s životosprávou. Tento titul kombinuje obojí, vyjma cvičebního plánu si v něm totiž můžete vytvořit i plán vašeho stravování, přičemž obsaženy jsou i výživově vhodné recepty.

icon
8fit Workout & Meal PlannerUrbanite Inc.Health & FitnessZdarmaStáhnout

 

Fjuul

Používat aplikaci Fjuul je nejjednodušší způsob, jak zažít aktivní den. Automaticky zaznamenává váš pohyb, a pomocí různých cílů vás notifikacemi povzbuzuje k dalším výkonům. Aplikace je dostupná i pro Apple Watch.

Item not available.

 

Sworkit

Sworkit je komplexní aplikací na cvičení, která vám poskytne vše, co kolem domácího posilování potřebujete vědět, znát a dělat. Vyjma toho ale obsahuje i sekci věnovanou čistě józe. Aplikaci spustíte i na svých Apple Watch.

icon
Sworkit Fitness & Workout AppNexercise, Inc.Health & FitnessZdarmaStáhnout

 

Seznam aplikací z kolekce „Eat right“ z App Store:

Jezte zdravěji

 

Lifesum

Titul Lifesum vám pomůže s volbou toho ideálního jídla ve vaší životosprávě. Aplikace obsahuje i nastavení daných cílů, čímž vám pomůže navolit si také to správné cvičení k jejich dosažení. Aplikace nezapomíná ani na správný pitný režim, a díky provázanosti s Apple Watch vás o všem včas upozorňuje.

icon
Lifesum: Healthy EatingLifesum ABHealth & FitnessZdarmaStáhnout

 

Fit Men Cook

Ty nejlepší recepty pro všechny drsné chlapy najdete v aplikaci Fit Men Cook, která obsahuje i rozšíření pro iMessage a nabízí samostatný titul pro Apple Watch.

icon
FitMenCook - Healthy RecipesNibble Apps LtdFood & Drink99,00 KčStáhnout

 

Calorie Counter

Udržujte si přehled o tom, kolik toho jíte a kolik z toho přijímáte kalorií. V databázi aplikace je více jak 6 milionů pokrmů, aplikace ale umí skenovat i čárové kódy, abyste se dozvěděli nutriční hodnoty toho kterého výrobku.

icon
MyFitnessPal: Calorie CounterMyFitnessPal, Inc.Health & FitnessZdarmaStáhnout

 

Green Kitchen

Grilování není jen o mase, ale stejně dobře můžete grilovat i vegetariánské pokrmy. Které to jsou a jak na ně, vám poví právě aplikace Green Kitchen. Nabízí videonávody, podrobně rozepsané recepty, množství fotografií a dokonce i aplikaci pro Apple Watch.

icon
Green KitchenAmazing Applications ABFood & Drink99,00 KčStáhnout

 

Kitchen Stories

Přijdete domů z párty a máte hlad? Uvařte si něco jednoduchého s touto video kuchařkou. Díky tomu uvidíte přesný postup přípravy, i kdybyste už měli něco „v žilce“.

icon
Kitchen Stories: tasty recipesAJNS New Media GmbHFood & DrinkZdarmaStáhnout

 

Centrifugo

S Centrifugo dostanete nezměrné množství receptů na chutné džusy, ale i smoothie nápoje a osvěžující limonády. Vše je přitom doprovozeno krásnými fotografiemi a přesným průvodcem přípravy.

icon
Centrifugo - Healthy Juices Recipes Diet PlansNicola CanaliHealth & Fitness49,00 KčStáhnout

 

 

Seznam aplikací z kolekce „Learn something new“ z App Store:

Naučte se něco nového 

 

Memrise

Aplikace Memrise je machr na jazyky. Cizí mluvu však nevyučuje běžnými postupy. V Memrise se stanete tajným agentem, jež byl vyslán do cizí země se záludným úkolem, který musí splnit. Při tom samozřejmě povede množství rozhovorů v tamní řeči, a pokusí se uspět za každou cenu.

icon
Memrise Easy Language LearningMemriseEducationZdarmaStáhnout

 

Night Sky 4

Chcete průvodce noční oblohou? Chcete vědět, jaké souhvězdí se skrývá třeba přímo nad vaší hlavou? Tak si nainstalujte aplikaci Night Sky 4 a díky rozšířené realitě vám bude stačit namířit objektiv telefonu na oblohu a už máte jasno.

icon
Night SkyiCandi Apps Ltd.ReferenceZdarmaStáhnout

 

Blinkist

V aplikaci Blinkist naleznete přes 1 500 knižních naučných bestsellerů, ze kterých titul vymáčkl výtah na 15 minut čtení, nebo poslechu, který vám stačí k tomu, abyste se dozvěděli všechno podstatné.

icon
Blinkist: Big Ideas in 15 MinBlinks Labs GmbHEducationZdarmaStáhnout

 

Mimo

Naučte se, jak vytvořit aplikaci, webové stránky a mnohem více. Aplikace poskytuje i možnost rovnou si své nabité vědomosti vyzkoušet v praxi.

icon
Mimo: Learn Coding/ProgrammingMimohello GmbHEducationZdarmaStáhnout

 

Coach Guitar

Aplikací pro cvičení hry na kytaru je v App Storu nesčetně, tento se odlišuje tím, že vás chce učit barvou. Jestli se mu to povede, už musíte posoudit sami.

icon
Coach Guitar Lessons Tabs ProManoMayaMusicZdarmaStáhnout

 

 

Seznam aplikací z kolekce „Organize yourself“ z App Store:

Mějte lepší organizaci 

 

Streaks

Ujděte 5 kilometrů, snězte jedno zdravé jídlo, čtěte si 10 minut – Streaks je jednoduchou a přehlednou To-Do aplikací, která se neorientuje na „pracovní“ úkoly, nýbrž na ty „osobní“. Její grafické rozhraní je přehledné a intuitivní natolik, aby vám nečinilo sebemenší obtíže titul používat. Navíc je dostupný i pro vaše Apple Watch.

icon
StreaksCrunchy Bagel Pty LtdHealth & Fitness129,00 KčStáhnout

 

Bear

Jedná se o jednoduchý textový editor, který synchronizuje svůj obsah napříč všemi vašimi zařízeními – iPhonem, iPadem i počítači Mac. Umožňuje vám tvorbu To-Do seznamů a psaní nejrůznějších poznámek v krásném, čistém designu, jež si můžete uzpůsobit i četnými paletami.

icon
Bear - Markdown NotesShiny Frog Ltd.ProductivityZdarmaStáhnout

 

Timepage

Značku Moleskine určitě znáte. Ta se zabývá výrobou kancelářských potřeb, zejména diářů. Do App Storu ale uvedla i svou aplikaci Timepage, která vám do něho přinese trošku jiný kalendář, který má vskutku krásný design a ve kterém můžete dopodrobna plánovat každý svůj den.

icon
Timepage by Moleskine StudioMoleskine S.r.l.ProductivityZdarmaStáhnout

 

Wunderlist

Zkompletujte své úkoly, uložte je a následně sdílejte. Aplikace Wunderlist je vytvořená proto, aby vám pomohla s organizací vašich záležitostí. Samozřejmostí je přidávání připomínek, upomínek, pokročilé plánování a mnohé další.

Item not available.

 

Airmail

Airmail je multiplatformí titul, který se vyznačuje zejména rychlostí a prací s přílohami. Funguje i na Apple Watch.

icon
Airmail - Your Mail With YouBloop S.R.LProductivityZdarmaStáhnout

 

MeisterTask

Aplikace MeisterTask je klasickou To-Do aplikací s mnoha funkcemi, které vám pomohou organizovat si a hlavně plnit vaše úkoly a to v maximálně intuitivní a jednoduché formě.

icon
Task Management: MeisterTaskMeisterLabsProductivityZdarmaStáhnout
iPhone XR

O autorovi

Adam Kos

Adam Kos

Redaktor na volné noze, milovník filmů, hudby, turistiky a nadšenec do moderních technologií.