iDrby

S aplikacemi z App Store se v novém roce rozhodně neztratíte

ikona
Adam Kos
Autor: Adam Kos

Nový rok je tady. Pokud se v něm nechcete ztratit, mohly by se vám hodit aplikace z kolekce Orientace v App Store.

orientace

 

Seznam aplikací z kolekce „Orientace“ z App Store:

 

Citymapper

Citymapper je ultimátní cestovatelská aplikace na vyhledávání spojů. V dané lokalitě vám ukáže výsledky cestování z bodu A do bodu B nejen městskou dopravou, ale i pokud byste se vydali pěšky nebo taxíkem. Samozřejmostí je připočítání doby dle hustoty provozu.

icon
Citymapper: All Your TransportCitymapper LimitedNavigationZdarmaStáhnout

 

Uber

Potřebujete se z nějaké akce dostat co nejrychleji, a také nejlevněji, domů? Vyzkoušejte službu Uber. Nejedná se ale o taxi službu, nýbrž o řidiče bez licence, kteří jen mají k dispozici své auto a za úplatu vás odvezou, kam potřebujete.

icon
Uber - Request a rideUber Technologies, Inc.TravelZdarmaStáhnout

 

App in the Air

Aplikace App in the Air je vaším osobním asistentem na všech cestách. Schraňuje veškeré potřebné informace, které potřebujete mít při ruce. Nabízí vyčerpávající informace nejen o letištích, ale i samotných letadlech, kterými poletíte.

icon
App in the Air: Flights HotelsAITA LIMITEDTravelZdarmaStáhnout

 

TripAdvisor

TripAdvisor vám předkládá ty nejlepší možnosti ubytování, stravování, ale i dopravy. Hledejte nálepky s logem titulu, čímž jednoduše zjistíte, že daná společnost s aplikací spolupracuje. Snad jich teď s EET příliš neubude.

icon
Tripadvisor: Plan & Book TripsTripadvisorTravelZdarmaStáhnout

 

Airbnb

Airbnb je velice podobná aplikace jako Booking.com, ale s tím rozdílem, že zde pronajímají své byty vesměs soukromé osoby. Stejně tak můžete ten svůj pronajmout i vy.

icon
AirbnbAirbnb, Inc.TravelZdarmaStáhnout

 

Expedia Hotels, Flights & Vacation Package Deals

Vyberte si vámi vysněný hotel a na základě jeho dostupnosti zvolte letenku. Pomocí aplikace v mobilu navíc ušetříte nejen za dopravu, ale i ubytování samotné. V Expedii si navíc můžete zakoupit i turistické atrakce, lístky do rezervací, muzeí atd.

icon
Expedia: Travel, Hotel, FlightExpedia, Inc.TravelZdarmaStáhnout

 

easyJet mobile

easyJet mobile je jednoduchá aplikace od společnosti easyJet, která vám dá veškeré informace o vašem letu prostředkem této společnosti. Nabízí i aplikaci pro Apple Watch.

icon
easyJet: Travel AppeasyJet Airline Company LimitedTravelZdarmaStáhnout

 

KAYAK

Najděte ten nejlepší hotel, tu nejlevnější dopravu, i nejvýhodnější nabídku pronájmu automobilu. Aplikace také umí organizovat vaše výlety, zároveň funguje jako tracker vaší cesty. Různé výhody a četné slevy jsou pak samozřejmostí.

icon
KAYAK: Flights, Hotels & CarsKayak Software CorpTravelZdarmaStáhnout

 

Lufthansa

Lufthansa je jednoduchá aplikace od stejnojmenné společnosti, která vám dá veškeré informace o vašem letu prostředkem této společnosti. Nabízí i aplikaci pro Apple Watch.

 

British AirWays

British AirWays je jednoduchá aplikace od stejnojmenné společnosti, která vám dá veškeré informace o vašem letu prostředkem této společnosti. Nabízí i aplikaci pro Apple Watch.

icon
British AirwaysBritish Airways PlcTravelZdarmaStáhnout
iPhone Xs

O autorovi

Adam Kos

Adam Kos

Redaktor na volné noze, milovník filmů, hudby, turistiky a nadšenec do moderních technologií.