Aplikace

Jaké tituly z App Store získaly ocenění Apple Design Award?

App Store
Adam Kos
Autor: Adam Kos

Inovace posouvá hranice. I tento rok Apple ocenil ty nejzajímavější aplikace a hry z App Store, které nechávají běžné konvence daleko za sebou.

App Store

 

Seznam aplikací a her z kolekce „Apple Design Award 2017 Winners“ z App Store:

 

Old Man’s Journey

Old Man’s Journey je hra o životních událostech, zničených snech a změně plánů jednoho bodrého staříka, který se vydává na cestu do svých vzpomínek. Zároveň se jedná o úžasně zpracovaný titul plný hádanek, které čekají na vaše rozluštění.

icon
Old Man's JourneyBroken Rules Interactive Media GmbHGames129,00 KčStáhnout

 

Kitchen Stories

Jak udělat kuchařku co nejjednodušší? Chytré hlavy z Kitchen Stories natočily chutné recepty s patřičným komentářem jako video. Nemusíte tak dlouze číst postup přípravy a jednoduše jej shlédnete. Kdykoli potřebujete, dáte pauzu a následně frčíte dál. Jednoduché, efektivní, účinné.

icon
Kitchen Stories: tasty recipesAJNS New Media GmbHFood & DrinkZdarmaStáhnout

 

Splitter Critters

V logické hře Splitter Critters je vaším úkolem dopravit roztomilé ufouny do jejich lodi. Cestu jim však vytváříte tak, že doslova trháte scénu – tím vytváříte nové úrovně a přechody, po kterých mohou mašírovat kupředu.

icon
Splitter CrittersRAC7 GamesGames79,00 KčStáhnout

 

Enlight

Elight je pokročilý editační nástroj pro vaše fotografie, který umí i další zajímavé kousky, za pomoci nichž je výsledkem i něco jiného než jen fotografie (malba, skica atd.). Daní za množství funkcí je ale počáteční nepřehlednost titulu.

Item not available.

 

Mushroom 11

Hlavní roli ve hře Mushroom 11 hraje jakýsi zelený sliz, který svým dotykem formujete a zároveň jej před ním sunete. Musíte s ním projít množstvím překážek a zároveň řešit jednoduché mechanizmy.

icon
Mushroom 11Keren Software LLCGames129,00 KčStáhnout

 

Lake

Potřebujete se odreagovat? Vyzkoušejte tyto omalovánky pro dospělé. Poskytnou vám mnoho vzorů k vyjádření vašich emocí i pocitů, k ukázání vaší preciznosti, a také netrpělivosti. Navíc vám v této aplikaci oproti reálným omalovánkám nikdy nedojdou pastelky.

icon
Lake Colouring Books & JournalLake d.o.o.LifestyleZdarmaStáhnout

 

Severed

Dívčina jménem Sasha má pech. Monstra jí vykostila (doslova) celou rodinu a ona, chuděra, zůstala samotinká uvězněná v prapodivném světě plném černých havranů, obrovských pavouků, létajících očí, písečných červů a další roztodivné havěti, které by se normální smrtelník vyhnul opravdu velikým obloukem. Co s tím udělá? Vezme si pořádný meč a jde se mstít.

icon
SeveredDRINKBOX STUDIOS INC.Games179,00 KčStáhnout

 

Things 3

Populární aplikace na úkoly Things již má svou třetí verzi a snažila se co nejvíce zjednodušit své ovládání, takže podporuje Siri, kdy stačí jen zvolat: „Remind me to…“ a titul vám přidá vámi nadiktovaný úkol. Přibyly i nadpisy jednotlivých sad úkolů, které také lze seskupovat podle různých parametrů

icon
Things 3Cultured Code GmbH & Co. KGProductivity249,00 KčStáhnout

 

Blackbox

Logická hra Blackbox vám nabídne na 71 unikátních úrovní k vyřešení zapeklitých hádanek. Na ně ale musíte jít trochu jinak, než jste možná zvyklí. Nejen pro to, ale také pro své unikátní provedení, má hra v App Storu absolutní hodnocení.

icon
Blackbox – brain puzzlesGrow PixelGamesZdarmaStáhnout

 

Bear

Bear je jednoduchý textový editor, který synchronizuje svůj obsah napříč všemi vašimi zařízeními – iPhonem, iPadem i počítači Mac. Umožňuje vám tvorbu To-Do seznamů a psaní nejrůznějších poznámek v krásném a čistém designu, jež si můžete uzpůsobit i četnými paletami.

icon
Bear - Markdown NotesShiny Frog Ltd.ProductivityZdarmaStáhnout

 

Elk

Elk je aplikace, která převádí různé měny dle aktuálního kurzu a to okamžitě. Aplikace se ovládá gesty a díky svému čistému designu je značně intuitivní. Chystáte se do zahraničí? Tak si nezapomeňte tento titul nainstalovat.

icon
Elk Currency ConverterClean Shaven Apps Pte. Ltd.TravelZdarmaStáhnout

 

Airmail

Airmail je výkonný poštovní klient, který podporuje 3D Touch, rychlý náhled dokumentů, tvorbu PDF, spolupracuje s jinými aplikacemi a službami, zvládne i odeslání emailu pomocí Siri, má podporu watchOS 3, ukazuje plný náhled zpráv, poskytuje nová oznámení, přidá vám to-do widget do notifikačního centra a mnoho dalšího.

icon
Airmail - Your Mail With YouBloop S.R.LProductivityZdarmaStáhnout
Beats

O autorovi

Adam Kos

Adam Kos

Redaktor na volné noze, milovník filmů, hudby, turistiky a nadšenec do moderních technologií.