iDrby

Co na sebe, abyste v zimě neprochladli? Aplikace z App Store poradí

aplikace
Adam Kos
Autor: Adam Kos

Teple se oblečte, venku přituhuje. Apple v App Store uveřejnil oděvní kolekce Find Your Winter Warmes a Shop for Gifts, abyste tu zimu přečkali pěkně v teple.

 

Seznam aplikací z kolekce „Find Your Winter Warmes“ z App Store:

App Store 

ZARA

Aplikace značky ZARA vás informuje o nových produktech nebo změnách vaší objednávky a to klidně i prostřednictvím Apple Watch. Aplikace ve vašem iPhonu však přináší zejména novou kolekci pro aktuální sezónu.

 

Lyst

Světově největší módní obchod, který si můžete sami personalizovat – to je aplikace Lyst, v níž lze procházet i svou historii prohlížení a k hledání mezi produkty používat různé filtry.

icon
Lyst: Shop Fashion BrandsLyst LtdShoppingZdarmaStáhnout

 

MANGO MNG

Všechno od této společnosti naleznete v jediné oficiální aplikaci. Aplikace nabízí i funkci Scan & shop, kdy po naskenování produktu vyfotografováním dostanete o něm v aplikaci maximální možné informace.

icon
MANGO - Online fashionPunto Fa, S.L.ShoppingZdarmaStáhnout


Moda Operandi

Všechny módní kreace z přehlídkových mol najdete v aplikaci Moda Operandi, která vám i umí poslat notifikaci, až se váš vysněný kousek dostane do prodeje.

icon
Moda Operandi | Luxury FashionModa Operandi, Inc.ShoppingZdarmaStáhnout

 

NET-A-PORTER

Elegantní a rychlá aplikace byla vytvořena pro vyhledávání mezi návrháři a jejich nabídkou. Samozřejmě zde najdete jak ty světoznámé, tak ty u nás ne tak profláknuté.

icon
NET-A-PORTER: Designer FashionTHE NET-A-PORTER GROUP LIMITEDShoppingZdarmaStáhnout

 

Gilt

Luxusní značky s až 70% slevou naleznete v aplikaci Gilt, která soustředí obrovskou nabídku oděvů, doplňků a sahá i do pohostinství a wellness.

Item not available.

 

THE OUTNET

Více jak 350 světových značek, více jak 75% slevy a každý týden aktualizovaná nabídka. Že byste si nevybrali? To pochybuji.

icon
THE OUTNET - DESIGNER OUTLETTHE NET-A-PORTER GROUP LIMITEDShoppingZdarmaStáhnout

 

Topshop

Nakupujte za chůze v aplikaci Topshop, která každý týden přidá více jak 400 nových produktů k zakoupení. S titulem Topshop budete jako první vědět, co ve světe zrovna frčí.

Item not available.

 

TOPMAN

Jste muž a chcete nakupovat v čistě mužském obchodě? TOPMAN je přesně pro vás. Zde vám do toho žádná ženská kecat nebude.

Item not available.

 

PULL&BEAR

Veškerou nabídku této populární španělské značky, jejíž pobočky naleznete i České republice, můžete přehledně procházet v této oficiální aplikaci.

 

ASOS

Aplikace ASOS nabízí více jak 850 značek v jednom obchodě. Vše přehledně řazené i s možností zobrazení velkého náhledu produktu. Jednoduše objednáte a následně zaplatíte pomocí Touch ID. Aplikaci spustíte i na svých Apple Watch.

icon
ASOSAsos.Com LtdShoppingZdarmaStáhnout

 

 

Seznam aplikací z kolekce „Shop for Gifts“ z App Store:

 App Store

Fancy

Aplikace Fancy je místo hlavně k objevování v nezměrné nabídce katalogů, pokud třeba potřebujete koupit něco pro své blízké, anebo udělat radost jen sobě.

Item not available.

 

Pinterest

Na Pinterestu sice nic nekoupíte, můžete se ale nechat inspirovat nezměrnou nabídkou, kterou do něho vkládají sami uživatelé. Jedná se totiž o takovou sociální síť, ve které na svou zeď připnete cokoli, co se vám líbí – od receptů na různé pokrmy, po superstylové kabelky.

icon
Pinterest: Lifestyle IdeasPinterest, Inc.LifestyleZdarmaStáhnout

 

AliExpress

AliExpress je jeden z největších obchodních portálů, nabízející více jak milion produktů. Naštěstí v něm lze přehledně vyhledávat. Doručuje se po celém světě, aplikace je odladěna i pro rozhraní Apple Watch.

 

Bershka

Přehledná aplikace španělské oděvní značky Bershka vám ukáže celou její nabídku. A také vás dovede až tam, kde si ji můžete vyzkoušet a zakoupit – do nejbližšího obchodu.

 

GUCCI

Nabídku značky GUCCI zase můžete sledovat v této oficiální aplikaci. Sezónní kolekce, ale i informace ze zákulisí najdete na jednom místě.

icon
GUCCIGuccio Gucci S.p.A.EntertainmentZdarmaStáhnout

 

Apple Store

Oficiální obchod společnosti Apple najdete právě v tomto titulu i se všemi jeho produkty a příslušenstvím od třetích stran,

 

Shpock

Tato aplikace se zaměřuje na antikvariáty a zboží z druhé ruky. Pokud tedy nechcete utrácet horentní sumy za designové produkty, využijte služeb právě této služby.

icon
Shpock: Buy & Sell Marketplacefinderly GmbHShoppingZdarmaStáhnout

 

MR PORTER

Aplikace MR PORTER patří do skupiny NET-A-PORTER, o které je psáno výše a jedná se o čistě pánskou záležitost, nebo samozřejmě i dámskou, pokud ty chtějí něco koupit svým mužům

icon
MR PORTER: Mens Clothing ShopTHE NET-A-PORTER GROUP LIMITEDShoppingZdarmaStáhnout
iPhone Xs

O autorovi

Adam Kos

Adam Kos

Redaktor na volné noze, milovník filmů, hudby, turistiky a nadšenec do moderních technologií.