Aplikace

Vraťte se zpět do školy s těmi ideálními aplikacemi z App Store

App Store
Adam Kos
Autor: Adam Kos

Jasně, komu by se chtělo zpět do školy? S těmi pravými aplikacemi z App Store však bude ten začátek školního roku alespoň o něco snesitelnější.

App Store

 

Seznam aplikací a her z kolekce „Zpět do školy“ z App Store:

 

iHomework 2

Aplikace iHomework 2 je perfektní organizér času každého studenta. Titul je vyvinutý tak, aby každé zadávání informací bylo co nejintuitivnější a nejrychlejší a nemuseli jste s ním zbytečně ztrácet čas. Samozřejmá je i integrace kalendáře s rozvrhem hodin.

icon
iHomework 2Paul PiloneEducationZdarmaStáhnout

 

Memorado Brain Training

Zdokonalte svou paměť, koncentraci a logiku. Hrajte zábavné minihry, které vyvinuli samotní vědci zabývající se nervovým systémem. Relaxujte u mnohých cvičení, dosáhněte svých cílů v aplikaci Memorado, kterou využívá více jak 7 miliónů (nejen) studentů.

icon
Memorado Brain Training GamesMemorado GmbHEducationZdarmaStáhnout

 

Focus Keeper Free

Focus Keeper je klasická minutka. Jak dlouho se vydržíte koncentrovat pro daný úkon? Focus Keeper obsahuje i podrobné statistiky, abyste věděli, jak a kam váš čas plyne.

icon
Focus KeeperPIXO IncorporationProductivityZdarmaStáhnout

 

Noisli

Titul Noisli vám umožní plně se soustředit na danou aktivitu dle zvuků, které generuje. Poskytuje zvuky deště, větru, lesu i klidně zurčení horské bystřiny k tomu, abyste se dokázali lépe soustředit na svou činnost, ať už je to učení, relaxování, cvičení jógy atd.

icon
NoisliNoisli LtdHealth & Fitness49,00 KčStáhnout

 

Wunderlist

Zkompletujte své úkoly, uložte je a následně sdílejte. Aplikace Wunderlist je vytvořená proto, aby vám pomohla s organizací vašich záležitostí. Samozřejmostí je přidávání připomínek, upomínek, pokročilé plánování a mnohé další.

icon
Wunderlist: To-Do List & Tasks6 Wunderkinder GmbHProductivityZdarmaStáhnout

 

Due

Chcete pokročilý a pohotový plánovač času? Aplikace Due vás dokáže mnohým překvapit. Umožní totiž bleskové zadání úkolu, a hlavně i jeho času, po jakou dobu trvá, nebo do kdy má být ukončen. Synchronizace napříč zařízeními je pak samozřejmostí.

icon
Due - Reminders & TimersDue Apps LLPProductivity129,00 KčStáhnout

 

Notability

Editor poznámek ale i dokumentů PDF určený nejen učitelům a žákům, ale ostatně i jakémukoli jinému uživateli – to je ceněná aplikace Notability, jež je nejprodávanější aplikací z kategorie Produktivita v App Store za roky 2013, 2014 a 2015.

icon
NotabilityGinger Labs, Inc.Productivity249,00 KčStáhnout

 

Scrivener

Scrivener je seriózní nástroj pro seriózní kreativce. A nechá se také seriózně zaplatit. Za téměř 600 Kč vám ale poskytne vše, co každý pisálek může potřebovat – formátováním počínaje, exportováním do různých formátů konče.

icon
ScrivenerLiterature & Latte LtdProductivity499,00 KčStáhnout

 

Notebook

Nevyhovují vám v iOS systému Poznámky ani Připomínky? Vyzkoušejte aplikaci Notebook od společnosti Zoho. Umožní vám vytvářet textové i hlasové poznámky, kterým můžete přiřadit fotografie, seznamy úkolů atd. Navíc si poradí i s dokumenty v PDF.

icon
Notebook - Take Notes, SyncZoho CorporationProductivityZdarmaStáhnout

 

Thoughts

Aplikace Thoughs obsahuje maximálně zjednodušené kreslení. Pokud tedy potřebujete někomu něco naskicovat, je toto ideální nástroj. Mimo nočního módu poskytuje svým uživatelům i synchronizaci skrze iCloud.

Item not available.

 

Prizmo Go

Máte tištěný text, který se vám nechce přepisovat? Vyfotografujte jej a aplikace Prizmo Go jej přepíše za vás. Jednoduše jej pak pomocí sdílení odešle tam, kam potřebujete. Navíc si poradí i s QR kódy, ke kterým rovnou vypíše adresu, na kterou odkazují.

icon
Prizmo Go - Instant Text OCRCreaceed SPRLUtilitiesZdarmaStáhnout

 

Scanner Pro

Pokud se vám však hodí oskenovat celý dokument a nemáte-li po ruce žádný skener, stačí vám telefon s tou správnou aplikací. Tou samozřejmě je titul Scanner Pro, který fotografie konvertuje do skenovaného dokumentu s podporou více stránek. Navíc nabízí rozpoznávání textu, jeho kopírování a sdílení.

icon
Scanner ProReaddle Inc.Business99,00 KčStáhnout

 

Yousician

Piano, kytara, basa i ukulele – na vše (anebo na nic) vás naučí hrát tato aplikace. Začínáte pěkně u začátečníka a postupně se vypracováváte až k profíkovi. Bude to ale stát úsilí, snahu a píli.

icon
Yousician Guitar, Piano & BassYousician LtdEducationZdarmaStáhnout

 

Duolingo

Duolingo je interaktivní aplikace pro výuku angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny, portugalštiny, italštiny, irštiny, nizozemštiny, dánštiny a švédeštiny. Navíc se pyšní titulem aplikace roku. Na výběr máte nejzákladnější témata pro konverzaci, jako je jídlo, doprava, zvířata, nejpoužívanější fráze v daném jazyce apod. Pokud byste si chtěli procvičit psaní, a trochu i zakonverzovat, k dispozici jsou takzvaní „boti”, kteří si s vámi díky umělé inteligenci budou dopisovat.

icon
DuolingoDuolingo, IncEducationZdarmaStáhnout

 

TED

TED je unikátní vzdělávací portál, ve kterém mají své kurzy nejvěhlasnější světové univerzity. Najdete zde více jak 2 000 videí zdarma a to ze všech koutů vzdělávání – od technologií, přes různé vědy až po psychologii.

icon
TEDTED ConferencesEducationZdarmaStáhnout

 

Udemy Online Courses

On-line kurzy ještě jednou. Aplikace Udemy Online Courses vám jich za daný poplatek nabídne rovnou 40 tisíc a to samozřejmě ze všech možných odvětví.

icon
Udemy: 80,000+ Online CoursesUdemy IncEducationZdarmaStáhnout

 

Mimo

Zjistěte, jak vytvořit aplikaci, webové stránky a mnohem více v jednoduché aplikaci Mimo. Titul poskytuje různé výzvy, za jejichž splnění vás postupně odměňuje. Pracujete navíc v reálných projektech, takže se nedá říci, že nějak mrháte svým časem.

icon
Mimo: Learn to CodeMimohello GmbHEducationZdarmaStáhnout

 

Socratic

Pořiďte fotografii nějaké (anglické) otázky nebo matematického příkladu, a aplikace vám odpoví a předloží výsledek a to i s podrobným vysvětlením.

icon
Socratic Math & Homework HelpVespr IncEducationZdarmaStáhnout

 

Wikipedia

Největší studnici informací jistě poskytuje nejoblíbenější on-line databáze Wikipedie. Aplikace poskytuje přehlednější rozhraní než webový prohlížeč a to navíc s podporou množství dalších funkcí.

icon
WikipediaWikimedia FoundationReferenceZdarmaStáhnout

 

Merriam-Webster Dictionary

Merriam-Webster Dictionary je nejdůvěryhodnější americký slovník. S touto aplikací jej tak můžete mít stále při sobě, vyhledávat v něm a učit se i nové věci. Aplikace totiž nabízí rubriku Word of The Day a týdenní výzvy.

icon
Merriam-Webster DictionaryMerriam-Webster, Inc.ReferenceZdarmaStáhnout

 

Sleep Cycle alarm clock

Správně spát umí málokdo. Také se ráno budíte a všechno vás bolí? Aplikace Sleep Cycle vám řekne nejen to, jak kvalitní váš spánek byl, ale i to, co udělat, aby byl ještě lepší.

icon
Sleep Cycle alarm clockSleep Cycle ABHealth & FitnessZdarmaStáhnout

 

Alarmy Pro

Aplikace Alarmy Pro je inovativní řešení pro ty, kteří nedokážou vyskočit z postele v požadovaný čas. Jedinou možností, jak zvonící budík skrze aplikaci vypnout, je totiž vstát a jít vyfotografovat objekt v bytě, který jste si předem určili.

icon
Alarmy Pro - Alarm ClockDelight Room Co., Ltd.Lifestyle199,00 KčStáhnout

 

Basic Weather

Titul Basic Weather je aplikace pro předpověď počasí, které vám předkládá v podobě nejpopulárnějších animovaných GIF souborů. Počasí je totiž i hodně pocitová záležitost, takže i když je venku jednoduše hnusně, milý obrázek ve vás dokáže vyvolat pozitivní pocity.

icon
Basic Weather - Gifs + WeatherBasic Weather LLCWeatherZdarmaStáhnout

 

Poncho

A počasí ještě jednou, avšak tentokrát v animované grafice spíše pro školáky navštěvující základní školy. Aplikace nabízí hodinovou a pětidenní předpověď počasí, ke kterému přihazuje i aktuální horoskopy. Navíc poskytuje rozšíření pro iMessage.

Item not available.
iPhone Xs

O autorovi

Adam Kos

Adam Kos

Redaktor na volné noze, milovník filmů, hudby, turistiky a nadšenec do moderních technologií.