iDrby Poradna

Žlutá pohovka: LaMetric Time – chytrý LED panel

Čtvrtý díl našeho videoseriálu Žlutá pohovka je tu! V hlavní roli je tentokrát LaMetric Time – chytrý LED zobrazovač. Lukáš Rotter nám ukáže, co všechno umí.

Lukáš Rotter z iSetosu si k nám přišel sednout na žlutou pohovku a povídali jsme si o chytrém LED panelu LaMetric Time. Tento produkt totiž potřebuje osvětu. Na první pohled by se mohlo zdát, že se jedná jen o LED zobrazovač s pár pixely. Zdání ale klame. Po propojení s iPhonem a přidání aplikací se stane chytrým doplňkem domácnosti nebo produktivním článkem v zaměstnání.

Aplikace podporuje propojení s IFTTT, takže lze použití rozšířit i na stovky, možná tisíce dalších služeb. Třešničkou na dortu je pak vlastní tvorba aplikací v přehledném webovém editoru. Není tak nic, co byste s LaMetric Time nemohli ovládat.

Apple Podcast

Nabízí se ale ještě minimálně jedno využití. V panelu je zabudovaný reproduktor, takže poslouží i jako bezdrátový přehrávač hudby nebo budík.

Co se v tomto díle dozvíte:

  • Co všechno LaMetric Time umí
  • Jak si naprogramovat vlastní aplikaci
  • Příklady použití doma i v zaměstnání
  • Kde si produkt vyzkoušet
  • Kde koupit

Pokud vás LaMetric Time zaujal, doporučujeme si jej jít vyzkoušet na prodejny iSetosu. Prodejci vám ukážou, jak lze používat a co všechno s ním můžete doma ovládat. Vězte, že je spousta činností, které vám tento malý černý krasavec může velmi zjednodušit.

Co byste doma nebo v práci pomocí LaMetric Time ovládali? Napište nám do komentářů!

iPhone Xs

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)