iDrby

Žlutá pohovka: Postavte si chytré příslušenství za hubičku

Startujeme náš nový videoseriál! V prvním díle se dozvíte, jak si sami můžete vytvořit chytré příslušenství třeba z obyčejné žárovky.

Martin s Mirkem si řekli, že nehodlají utrácet za chytré příslušenství a že si zkusí sami vyrobit vlastní. Cíl byl jasný. Vše ovládat pomocí iPhonu. Podařilo se, a tak nám mohli o celém postupu popovídat v prvním díle našeho nového videoseriálu Žlutá pohovka. Jejich projekt nese název SWIFITCH!

V dalších dílech vám přineseme rozhovory s neméně zajímavými lidmi, kteří pracují na projektech jako je tento. Chceme nabídnout pohled na osobnosti české lifehackové scény a přiblížit tak vám, divákům, jak může být jednoduché fungovat s technologiemi.

Co se v tomto díle dozvíte:

  • Z čeho si vyrobit chytré příslušenství
  • Jak použít stávající „hloupé“
  • Kolik to všechno stojí a kde komponenty objednat
  • Příklad, jak ovládat žárovku pomocí iPhonu nebo příkazem Siri na Apple Watch
  • Bezpečnostní pokyny pro práci s elektrickým proudem

Přesný návod, jak si postavit chytré příslušenství, které je kompatibilní s platformou HomeKit od Applu je uveden na Swifitch.cz. Pokud se rozhodnete pustit se do stavění a nebudete si vědět s něčím rady, kontaktujte autory řešení. Kontaktní informace naleznete u návodu.

Jak se vám celý projekt líbí? Pustíte se do stavby?

iPhone Xs

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)