iDrby iPhone

Žlutá pohovka: Foťte iPhonem jako profesionál (2)

Žlutá pohovka

Přinášíme třetí díl našeho videoseriálu! Dozvíte se, jak lze iPhonem fotografovat jako profesionál a jaké aplikace vám nejvíce pomohou.

Jedná se o pokračování předchozího dílu, ve kterém jsme řešili, jaké příslušenství k iPhonu pro fotografování zvolit. Adam Kos je šéfredaktorem magazínu iPhonefoto a fotí iPhonem už dlouhá léta. K němu má už slušnou výbavu stávájící se ze stativů, objektivů a dalšího zařízení, které z iPhonu udělá fotografické monstrum.

Apple Podcast

Třetí díl seriálu Žlutá pohovka se tak točí především kolem aplikací. Také ale mluvíme o tisku fotografií z iPhonu nebo sociálních sítích. A vězte, že na světě není jenom Facebook, Twitter nebo Instagram!

Co se v tomto díle dozvíte:

  • Jaké aplikace vám umožní dostat z fotky pořízené iPhonem maximum
  • Čím je nejlepší fotografie na iPhonu upravovat
  • Sociální sítě mohou sloužit i k prodeji fotek
  • Tisk je velmi jednoduchý
  • Jak uspořádat výstavu

Pokud by vás fotografování iPhonem zaujalo a chtěli jste se dozvědět ještě více, tak magazín iPhonefoto.cz pořádá workshopy. Na nich se ve 4 hodinách dozvíte vše podstatné a po absolvování dostanete elektronický booklet, který čítá přes 150 stran!

Fotíte iPhonem? A pokud ano, myslíte, že dobře?

iPhone Xs

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)