iDrby LifeHacker

LifeHacker #25: Zhubněte do plavek! Váhy iHealth Lina, iHealth Core a švihadlo Smart Rope

Jak zhubnout do plavek? Chytré váhy iHealth Lina a iHealth Core vám pomohou s měřením. A chytré švihadlo Smart Rope zase s hubnutím!

Pořad LifeHacker se zabývá produkty, tipy a aplikacemi, které vám dokáží zjednodušit život a ušetřit drahocenný čas. Vychází ze zkušeností redaktorů magazínu a můžete jej sledovat každé pondělí živě od 19.00 na našem YouTube kanálu.

Co uvidíte v pětadvacátém živém vysílání pořadu LifeHacker:

  • Jak fungují chytré váhy
  • Co všechno jsou schopné změřit
  • Jak si váhu hlídat
  • Chytré švihadlo Smart Rope

Jaké produkty ukazujeme ve videu:

iHealth LINA HS2
Chytrá osobní váha iHealth LINA HS2 se stane nejen krásným doplňkem vaší domácnosti, ale především umožňuje komplexní sledování a měření celé řady životně podstatných hodnot. Umí mnohem více, než jen měřit hmotnost a index BMI.

iHEALTH HS6
iHealth CORE HS 6 Vás nezaujme pouze svým nádherně čistým designem,který bude ozdobou Vaší koupelny,ale i svými funkcemi.Dokáže naměřit až 9 významných tělesných charakteristik,které lze dlouhodobě monitorovat.Certifikace jako zdravotní zařízení.

Náš pořad Lifehacker potrvá 10 až 15 minut, začíná už dnes přesně v 19.00 a sledovat jej můžete zde ve vloženém videu. K dispozici je také chat. Po deseti minutách budete mít přibližně 5 minut na položení dotazů, který můžeme hned v živém vysílání probrat. Po 15 minutách vysílání pořad ukončíme a bude k dispozici jako záznam na YouTube kanálu a v iTunes podcastech.

Beats

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)