Poradna

Aplikace Walkie-Talkie už funguje na watchOS 5 beta 2. Jak vypadá?

Na nedávném představení nových operačních systémů společnosti Apple se ukázala aplikace Walkie-Talkie. Ta teď začala fungovat s vydáním watchOS 5 beta 2.

Druhá beta systému watchOS 5 už nabízí k vyzkoušení i novinku v podobě Walkie-Talkie komunikační aplikace. Ta simuluje vysílačku a dovoluje posílat krátké zvukové zprávy mezi uživateli hodinek. Jak funguje se můžete podívat na videu.

Walkie-Talkie bude vždy připravena 

Zásadním poznatkem z testování je, že i když aplikace úplně vypnete, budou vám moct ostatní posílat audio zprávy. Ve chvíli, kdy ji namluví a odešlou, se vám na hodinkách automaticky spustí a přehraje. Samozřejmě je možné si přijetí zpráv vypnout.

Walkie-Talkie

Celá aplikace je jinak velmi jednoduchá a dovoluje jen pár věcí. K dispozici je seznam kontaktů, na které lze zprávy zasílat a po vybrání některého z nich stačí podržet tlačítko „TALK“, namluvit vzkaz a puštěním tlačítka se odešle. Funguje přitom jak na Wi-Fi, tak přes mobilní data.

Zdroj: 9to5mac.com

iPhone XR

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)