iPhone Poradna

Jaké vychytávky na iPhone pořídit, pokud jste jej dostali k Vánocům?

vychytávky na iPhone
Adam Kos
Autor: Adam Kos

Našli jste pod stromečkem nový mobilní telefon a chcete si rozšířit jeho možnosti? Podívejte se na vychytávky na iPhone, které by se vám mohly líbit.

Na různém příslušenství pro mobilní telefony, a ty společnosti Apple nevyjímaje, si mnozí výrobci udělali úspěšnou živnost. Stačí přijít s něčím užitečným, praktickým, nevšedním a hlavně použitelným. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší vychytávky na iPhone, které by vás mohly oslovit.

 

Vychytávky na iPhone:

Quad Lock Bike Kit – iPhone X

Quad Lock je jedinečný montážní systém držáků, který propojí váš telefon s vaším aktivním životním stylem. Poskytuje velmi jednoduchou instalaci na vaše jízdní kolo a přitom nabízí maximální ochranu vašemu iPhonu. Je také plně kompatibilní s bezdrátovým nabíjením Qi. Seženete jej i ve verzi pro iPhone 5/5s/SE, iPhone 7/8 či iPhone 7 Plus/8 Plus.

vychytávky na iPhone

Nokia Thermo – tělesný teploměr

Chytrý teploměr od společnosti Nokia je nejen pohodlný, rychlý, ale hlavně také přesný. A to díky šestnácti infračerveným senzorům, které provedou až 4 000 měření. To probíhá z temporální tepny na čele, kde krev cirkuluje přímo z jádra těla, takže je toto měření o to přesnější.

LifeHacker #26: Je Nokia Thermo nejlepším osobním teploměrem?

 

Danalock V3 Chytrý zámek

Zapomeňte na složité vstupní kódy a klíče nechte klidně doma. S chytrým HomeKit zámkem Danalock V3 vám k otevření dveří postačí jediný dotyk displeje chytrého telefonu.

Chytrý zámek Danalock V3 je velmi návykový

 

Bose SoundLink Revolve Bluetooth Speaker

Malý, přesto úžasně hlasitý, SoundLink Revolve vás osloví skvělým 360stupňovým zvukem, který bude znít stejně, ať jej postavíte u zdi nebo uprostřed místnosti. 12hodinová výdrž a voděodolnost zaručují skvělou zábavu ať už jste kdekoliv.

LifeHacker #29: Nejlepší party reproduktory na léto

 

OZOBOT 2.0 BIT Inteligentní minibot

Ozobot je snadno programovatelný miniaturní robot s vlastní inteligencí. Rozvíjí kreativitu, účí základy programování a robotické logiky a je zábavným společníkem, zejména pro vaše děti.

LifeHacker #36: Ozobot a Sphero Mini. Hračky nejen pro děti

 

Epico Sensor Wireless Car Charger

Dobíjení v autě nebylo nikdy důmyslnější. Epico Sensor Wireless Car Charger poskytuje jednoduché uchycení do ventilační mřížky, nabízí bezdrátové Qi nabíjení a hlavně integrovaný infračervený sensor díky kterému automaticky uchytí váš telefon. Uvolníte jej posléze jednoduše jen přes postranní tlačítko.

vychytávky na iPhone

Hyper Pearl Mini Makeup mirror&powerbank Comics

Hyper Pearl by neměl chybět ve výbavě žádné moderní ženy, která občas potřebuje zkontrolovat svůj make-up. K tomu hravě poslouží 3× zvětšovací nebo normální zrcátko. Navíc s kapacitou 1 600 mAh a s výstupem 10 W pohodlně nabije i váš telefon.

vychytávky na iPhone

MiPow Playbulb Candle S chytrá LED svíčka

MiPow Playbulb Candle S je inovována chytrá svíčka s integrovanou baterií a výdrží až 8 hodin. Svíčku lze ovládat pomocí Aplikace Playbulb X za pomoci Bluetooth 4.0, kterou si můžete z App Store stáhnout zcela zdarma.

Chytré dárky k Vánocům a komu co dát pod stromeček

Hledáte-li další zajímavé vychytávky na iPhone, navštivte jakýkoli kamenný obchod iSetos, nebo se porozhlédněte po e-shopu. Najdete zde i třeba globus, na který nahlížíte skrze rozšířenou realitu, chytrou váhu či kompletní zabezpečení domácnosti.

Další dotazy do poradny můžete pokládat přes tento formulář

Vaše jméno

Vaše mailová adresa (povinné)

Vaše zpráva

Beats

O autorovi

Adam Kos

Adam Kos

Redaktor na volné noze, milovník filmů, hudby, turistiky a nadšenec do moderních technologií.