Aplikace

Vybudujte si pořádné bicepsy s aplikacemi z App Store

sport
Adam Kos
Autor: Adam Kos

Potřebujete z tuku nabraném na letních grilovačkách udělat nějaké to svalstvo? Tak právě pro vás je tady kolekce aplikací z App Store pojmenovaná Build those biceps.

Zdraví

 

Seznam aplikací a her z kolekce „Build those biceps!“ z App Store:

 

Runtastic Results Fitness App

Rodina aplikací Runtastic je hodně obsáhlá. Results je komplexní fitness aplikací, která se vás zpočátku zeptá na pár otázek, a pak vám předloží cvičební plán. A kdybyste nevěděli, jak který cvik vykonat, hrané ukázky vám to názorně předvedou.

icon
Runtastic Results Exercise AppruntasticHealth & FitnessZdarmaStáhnout

 

Freeletics Bodyweight

Cvičte kdekoli – doma, v hotelu, v parku, prostě tam, kde vy sami chcete. Aplikace Freeletics Bodyweight vám poskytne pěti až třicetiminutová cvičení, které zanesete do své každodenní rutiny. Nepotřebujete přitom žádné vybavení, jen své tělo a telefon s touto aplikací. Obsažená je i mikrosociální síť, ve které se můžete chlubit svými pokroky, stejně jako 11 milionů dalších uživatelů.

icon
Freeletics: Fitness CoachFreeletics GmbHHealth & FitnessZdarmaStáhnout

 

Lifesum

Titul Lifesum vám pomůže s volbou toho ideálního jídla ve vaší životosprávě. Aplikace obsahuje i nastavení daných cílů, čímž vám pomůže navolit si i to správné cvičení k jejich dosažení. Aplikace nezapomíná ani na správný pitný režim, a díky provázanosti s Apple Watch vás o všem včas informuje.

icon
Lifesum: Diet tracker & tipsLifesum ABHealth & FitnessZdarmaStáhnout

 

Gymaholic

Sledujte animovaná 3D videa zasazené do reálného prostředí díky podpoře rozšířené reality. Najdete zde více jak 200+ cvičení, jak pro muže tak ženy. Aplikace navíc podporuje množství statistik, které vám pomohou vyhodnotit progres vašeho snažení.

icon
Gymaholic Workout TrackerDevenyi GaborHealth & FitnessZdarmaStáhnout

 

Push Ups Counter & Trainer

Titul Push Ups Counter & Trainer pochází od vývojářů Runtasticu a poskytuje pouze a jen drilování kliků. Aplikace vás provede kompletním tréningem, poskytuje podrobné vyhodnocení, žebříčky, úspěchy atd.

icon
Push-Ups Counter & TrainerruntasticHealth & FitnessZdarmaStáhnout

 

Upper Body Sworkit

Ruce, ramena a záda – na tyto tři partie se zaměřuje aplikace Upper Body Sworkit. Nabízí více jak stovku cvičebních plánu k tomu, abyste právě tyto své části těla nejen protáhli, ale i zpevnili. Ukázky správného cvičení jsou samozřejmostí.

Item not available.

 

FitnessBuilder

Aplikace FitnessBuilder vám, nebo i ostatním, umožní vytvořit ideální cvičební plán. Vybere cvik, nastavíte opakování, čas atd. Vše je doprovázeno fotografiemi, podrobné statistiky jsou pak samozřejmostí. Plán navíc můžete sdílet, nebo si jej přímo z aplikace vytisknout.

icon
FitnessBuilderAnytime Health, LLCHealth & FitnessZdarmaStáhnout

 

Streaks Workout

A aby toho nebylo málo, aktuálně je ke stažení zdarma v rámci aplikace týdne skvělý cvičící titul Streaks Workout, který je navíc dostupný i pro vaše Apple Watch. S jeho instalací příliš neváhejte, protože ve čtvrtek už bude oznámený jiná aplikace, která na jeho místo nastoupí po následující týden.

icon
Streaks WorkoutCrunchy Bagel Pty LtdHealth & Fitness99,00 KčStáhnout
Back to School

O autorovi

Adam Kos

Adam Kos

Redaktor na volné noze, milovník filmů, hudby, turistiky a nadšenec do moderních technologií.