Aplikace

Dejte volume doprava s hrami z App Store

hudba
Adam Kos
Autor: Adam Kos

Co Čech, to muzikant. Ať už hudební sluch máte, nebo ne, tyto hudební hry se vám budou líbit. Apple v App Store uvedl kolekci her Pump Up the Volume.

hudební hry

 

Seznam her z kolekce „Pump Up the Volume!“ z App Store:

 

Just Dance Now

Ukažte svůj taneční talent ve hře Just Dance Now. Vyberte si z více jak 250 skladeb a rozjeďte zajímavé kreace nejen na tanečním parketě. Pokud Just Dance Now hrajete na Apple TV, můžete svůj iPhone použít jako ovladač a dosáhnout tak různorodých tanečních prvků.

icon
Just Dance NowUbisoftGamesZdarmaStáhnout

 

Guitar Hero Live

Umíte hrát na kytaru? Že ne? Já také ne, a i tak si dokáži hru Guitar Hero Live užít. Proč? Protože zde jen ťukáte do displeje dle toho, jak vám hra napovídá. Navíc si v ní můžete užít i opravdový koncert s běsnícím davem. To přece jen tak nezažijete.

Item not available.

 

Rock On

Připojte se k populární kapele na její šňůře za koncerty a hádejte, jaké vypalovačky zrovna hraje. Staňte se opravdovým rokovým znalcem, který má v malíku obsáhlou historii hudby tohoto žánru.

Item not available.

 

Sing!

Máte rádi Karaoke? Tak to je pro vás aplikace Sing! jako dělaná. Na výběr máte z více než 30 tisíc písniček, které si můžete zazpívat, přidat k nim různé zvukové efekty, a dokonce se u toho natočit na video. Svůj výsledek pak lehce zveřejníte, čímž získáváte nové fanoušky a kamarády.

icon
Smule - The #1 Singing AppSmuleMusicZdarmaStáhnout

 

Rockstars of Ooo

Jste připraveni na pořádnou jízdu? Trsejte do rytmu s populárními charaktery z Rockstars of Ooo. Prozkoumávejte jejich tajuplný svět, hrajte různorodé minihry a hlavně se dobře bavte, to vše v licencované hře od Cartoon Network.

Item not available.

 

Riff Racer

Svou oblíbenou hudbu nemusíte jen poslouchat, můžete ji i hrát! Riff Racer vám poskytne množství adrenalinové zábavy při divokých závodech, jež jsou dokresleny právě vámi oblíbeným hudebním podkresem. Hra podporuje i stream z Apple Music.

icon
Riff Racer: Race Your MusicFOAM Entertainment LimitedGames19,00 KčStáhnout

 

VOEZ

Klepejte na displej iPhonu dle rytmu dopadajících kostek. Hra VOEZ váz zavede na nezapomenutelnou cestu do mysli dvou teenagerů.

 

Beat da Beat

Emzáci útočí! A vy je musíte zlikvidovat v pořádně našlápnutém dubstepovém rytmu. K dispozici vám je nepřeberný palebný arzenál a 10 rozdílných vesmírných lodí.

Item not available.

 

Lost in Harmony

Wyclef Jean je haitsko – americký hudebník a producent, bývalý člen hip hopové formace Fugees, který se po rozpadu skupiny vydal na sólovou dráhu. Jeho hudba je převážně kombinací hip hopu, rapu, soulu, reggae a haitské hudby. A právě on stojí za hudebním doprovodem této unikátní hry.

icon
Lost in HarmonyDigixart EntertainmentGamesZdarmaStáhnout

 

Epic Orchestra

Staňte se dirigentem legendárního orchestru. Dle zobrazujících se symbolů musíte včas zareagovat tak, aby vaše kapela hrála do rytmu. Když se zmýlíte, publikum vás vypíská.

icon
Epic OrchestraMoby Pixel LLCGamesZdarmaStáhnout

 

Masky

Hra Masky pochází od tvůrců populárních hříček Timberman a Surfingers. Ujímáte se v ní skupiny návštěvníků jednoho kostýmového bálu. Dle přehrávané hudby pak tancujete a do „hada“ přibíráte další a další tanečníky. Musíte se snažit posbírat co největší skupinu a přitom stále vesele trsat do rytmu.

 

Heavy Metal Tennis Training

Heavy Metal Tennis Training je opravdu ulítlý titul a to nejen svým nápadem. Ujímáte se v něm role metalového muzikanta, který použije svou kytaru jako tenisovou raketu, s níž musí porazit zlo v podobě pekelného stroje na metání míčků. Je to sice divné, ale kupodivu docela zábavné.

icon
Heavy Metal Tennis TrainingSHAPE MINDS UG (haftungsbeschraenkt)GamesZdarmaStáhnout
Back to School

O autorovi

Adam Kos

Adam Kos

Redaktor na volné noze, milovník filmů, hudby, turistiky a nadšenec do moderních technologií.