Produktivita

Chcete pomoci s úklidem vaší emailové schránky? Vyzkoušejte aplikaci Unroll.Me

email
Adam Kos
Autor: Adam Kos

Nebaví vás číst reklamní emaily a newslettery? Rádi byste je odhlásili? S aplikací Unroll.Me tak učiníte během krátké chvíle a to velice efektivní formou.

Ať už se jedná o nekonečné nabídky různých eshopů, nebo třeba informační mail dané bankovní instituce, které již ani nejste zákazníkem, tak vás záplavy takových zpráv zbytečně okrádají o čas. Takový odběr jde jednoduše odstranit, ale musíte sjet až dolů do zprávy, dohledat titěrným písmem možnost odhlášení, nechat se přesměrovat na dané stránky a až následně odhlášení potvrdit. Aplikace Unroll.Me vše vyřeší za vás. Tedy skoro vše.

Šetří práci i čas

Váš zásah potřebuje, jinak by vám totiž mohla zrušit i takový odběr, který chcete i nadále zachovat. Ihned po spuštění aplikace a zadání vaší emailové adresy ji aplikace začne skenovat. Během tohoto kroku vám také ukáže tutorial, jak vlastně pracuje a k čemu slouží.

Když se skenování ukončí, dozvíte se, kolik vaše schránka obsahuje zpravodajů. Ty jsou vám předloženy v kartách, podobně jako v nějakých seznamovacích aplikací. Jejím tažením doprava odběr zachováte, doleva jej smažete a nahoru jej označíte jako oblíbený.


Newsletter je anglický termín označující elektronický zpravodaj (news = novinky, letter = dopis). Jde o emaily, obvykle ve formátu HTML, pravidelně zasílané přihlášeným odběratelům. Newsletter patří k moderním, levným a účinným marketingovým nástrojům.

Zdroj: Adaptic.cz


V mé emailové schránce se nacházelo na 33 odběrů. Díky aplikaci Unroll.Me jsem se dvaceti z nich zbavil a zachoval jen ty, které dostávat chci i nadále. Navíc toto číslo bylo jen pro jednu adresu, aktivně využívám tři, kdy se mi i stávalo, že mi jeden email přišel dvakrát, pokaždé na jiný účet. To už je nyní minulost.

Jednoduché, efektivní, zdarma

Nemusíte se ani bát, kdybyste se uklepli a omylem odběr, který chcete nadále dostávat, odstranili. Aplikace totiž obsahuje seznam jak těch zachovaných adres, tak těch nechtěných, kdykoli si tak své rozhodnutí můžete rozmyslet. Aplikace navíc umí posílat notifikace, že se ve vaší schránce objevilo nové přihlášení, jestli jej chcete uchovat, nebo odstranit.

Unroll.Me je jednoduchá a efektivní life hackingová aplikace, která vám ušetří nemálo práce a nemálo času. Navíc je kompletně zdarma a udělá vám pořádek ve vašich emailech. Není tak nad čím váhat a vyzkoušet ji.

[box type=”success” ]
  • Jednoduché a přehledné prostředí
  • Ušetří práci a čas
  • Notifikace
  • Možnost přidání více adres
[/box] [box type=”error” ]
  • Příliš strohý vzhled
[/box]
Item not available.
MacBook Pro

O autorovi

Adam Kos

Adam Kos

Redaktor na volné noze, milovník filmů, hudby, turistiky a nadšenec do moderních technologií.