Aplikace

Trénujte svojí vytrvalost s aplikacemi z App Store

sport
Adam Kos
Autor: Adam Kos

Trénovat své tělo a dosáhnout nějakých výsledků chce hlavně vytrvat ve své snaze. K tomu vám pomohou četné aplikace z App Store.

Apple představil novou kolekci aplikací pojmenovanou „Boost Endurance with Intervals“, která má za cíl naučit vás pravidelně cvičit, nebo se alespoň hýbat. Samozřejmě to není náhoda, že se tato kolekce v App Store objevila se začínajícím sportovní svátkem – přečtete si článek: Sledujte olympijské zápolení s oficiální aplikací Rio 2016.

endurance

 

Výběr aplikací v kolekci „Boost Endurance with Intervals“:

 

Second Pro

Je to o čase. O čase stráveném nad daným cvičením. Second Pro vám přesně řekne, jak dlouho se kterému cviku věnovat. Jestli to dodržíte, už je ale na vás.

 

Keelo

Jak, kdy a jak dlouho cvičit vám poví aplikace Keelo. Obsahuje stručná instruktážní videa, ze kterých vám bude vše hned jasné.

 

Intervals

Jakýkoli cvičební plán vám dokáže sestavit aplikace Intervals. Je jednoduchá, flexibilní, chytrá, přehledná a obsahuje i integraci mikrosociální sítě.

 

Runtastic Results

Rodina aplikací Runtastic je značně obsáhlá. Tato verze se soustředí na silové cvičení.

 

Bit Timer

Bit Timer je jednoduchý časovač, díky kterému si nastavíte jednotlivé časy na dané cvičení, i samozřejmě časový úsek ke strávení zasloužené přestávky.

 

Fitness Intervals

Fitness Intervals je typově stejný titul, jako výše zmíněný Bit Timer. Je tak jen na vás, kterému titulu dáte přednost, každý je sice hodně jednoduchý na ovládání, každý ale vypadá zcela jinak.

 

Timeless

Do třetice všeho dobrého – i Timeless je intuitivní plánovač vašeho cvičení.

 

Timerlist

Vyjma samotného plánovače obsahuje aplikace Timerlist i podrobné informace o vašem progresu aktivity. Tou může být cvičení jógy, běhu, ale i meditace. Samozřejmě je obsaženo i silové cvičení.

 

Pacer

Příprava, rozcvička, ale i vydýchání – vše v rámci odpočtu vyměřeného času. Aplikace obsahuje také stopky a mnohé další funkce.

 

Interval Timer

Vyjma jakýchkoli měřičů vaší aktivity obsahuje aplikace Interval Timer přehled vašeho cvičení v týdenním ale i měsíčním přehledu. Titul obsahuje i integrovaný hudební přehrávač, díky němuž vás v ten pravý okamžik dokáže správně zvolenou vypalovačkou řádně motivovat k potřebnému výkonu.

 

Workout Trainer

Chcete mít soukromého kouče ve své kapse? Žádný problém.

 

Tabata Stopwatch Pro

Tabata je nejefektivnější, nejtěžší a nejnáročnější metoda intervalového tréninku, která se nedoporučuje těm, kteří se sportem teprve začínají. Měřit čas cvičení v této metodě vám pomůže titul Tabata Stopwatch Pro.

 

Repetition Workout Counter

Víte, kolikrát jste dané cvičení opakovali? Repetition Workout Counter vám s odpočtem pomůže a to klidně i na vašich Apple Watch.

iPhone Xs

O autorovi

Adam Kos

Adam Kos

Redaktor na volné noze, milovník filmů, hudby, turistiky a nadšenec do moderních technologií.