iDrby

Apple vydal nový trailer k show Carpool Karaoke. Premiérový díl bude odvysílán již 8. srpna

spotify
Adam Kos
Autor: Adam Kos

Apple uvedl novou upoutávku plnou hvězd na jeho show Carpool Karaoke. Té se dočkáme už za týden, konkrétně v úterý 8. srpna.

Video trvá celou minutu a představuje účastníky show, které uvidíme nejen uvnitř automobilu, ale i mimo něho. Těšit se můžeme na hvězdy jako Miley Cyrus, Willa Smithe, Gwyneth Paltrow (která účinkuje i v jiné show Applu – Planet of the Apps), Johna Cenu, Arianu Grande, kapelu Metallica a samozřejmě Jamese Cordena, který pořad uvádí.


Karaoke (z japonského kara – prázdný a ōkesutora – orchestr) je forma zábavy, kde amatérský zpěvák zpívá do hudebního základu. Skladby jsou většinou známé populární písně, ze kterých je částečně nebo úplně odstraněn hlas původního interpreta. Slova písně jsou zobrazována na obrazovce či plátně. Bývají často animovaná, nebo mění svou barvu v závislosti na právě hrané části. Pomáhají tak zpěvákovi udržet správný rytmus. Princip karaoke také využívali hudební pořady v TV.

Zdroj: Wikipedie


 

Zábava na 16 týdnů zajištěna

Pro diváky bude připraveno 16 půlhodinových epizod, které budou vysílány týdně. Tímto vlastním obsahem chce mít Apple s jeho Apple Music bič na konkurenci, jakou je největší streamovací služba Spotify, ale třeba i před v Americe velice populární Pandorou.

Mít svůj obsah v Apple Music se umělcům rozhodně vyplatí, protože za rok 2016 vydělal hudební průmysl celkem 7,7 miliard amerických dolarů, z čehož bylo 51,4 % právě z hudebních streamovacích služeb. Účast v podobném pořadu tak může zvednout zájem o daného interpreta, který pak za 1 000 přehrání jeho obsahu dostane vyplaceno 12 až 15 dolarů, což je jednou tolik, kolik vyplácí Spotify.

Zdroj: Appleinsider.com

iPhone Xs

O autorovi

Adam Kos

Adam Kos

Redaktor na volné noze, milovník filmů, hudby, turistiky a nadšenec do moderních technologií.