Lifestyle

Totm+Travl je dock pro Apple Watch se spoustou funkcí

Totm+Travl

Dřevěný dock Totm+Travl je krásný kus příslušenství pro vaše Apple Watch. Navíc poskytuje množství funkcí, které u jiných docků jen tak nenajdete.

Už zafinancovaný projekt z Kickstarteru od společnosti Padawanlab ukazuje, jak by mohly v budoucnosti fungovat chytré stojánky pro Apple Watch. Totm+Travl totiž funguje jako elegantní držák chytrých hodinek, nabíječka, powerbanka a centrum pro ovládání automatizace domácnosti.

Totm+Travl

Integrovaná baterie dokáže celý týden nabíjet Apple Watch. Sama se pak zvládne nabít prostřednictvím USB-C kabelu, takže majitelé nejnovějších MacBooků Pro budou mít jistě radost. Automatizace pak lze navolit pomocí vlastní iOS aplikace a služby IFTTT. Totm+Travl používá 3 základní akce, a to je začátek nebo konec nabíjení a dobití do 100 %. Ve všech těchto případech můžete nastavit posloupnost akcí, která se vyvolá. Například tedy když hodinky odeberete ze stojanu, všechna světla v domácnosti zhasnou. Když je na stojan umístíte, rozsvítí se. Nebo třeba po nabití do 100 %, zabliká světlo v lampě a budete tak vědět, že máte dobito.

Dock je k dispozici za cenu od 24 eur (kolem 620 Kč), ale jedná se o speciální nabídku. V dalším prodeji by měl být několikanásobně dražší.

Zdroj: 9to5mac.com

MacBook Pro

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)