iDrby iPad Mac

Tim Cook odmítá spojit Mac a iPad. Mělo by to vůbec smysl?

Tim Cook Mac iPad

I když se operační systémy v posledních iPadech a počítačích Mac sbližují, Tim Cook rezolutně popřel, že by Apple uvažoval o spojení obou platforem. Sám Cook používá Mac na práci a iPad doma.

V poslední době nám Apple ukazuje, jak dokáže být iPad rychlým pracovním nástrojem a v iOS 11 přišlo několik velmi užitečných vylepšení. Dock pak funguje v podstatě stejně jako na velkém Macu. Přesto se Tim Cook vyjádřil pro australský plátek Sydney Morning Herald, že určitě neuvažuje o spojení obou zařízení.

Nevěříme ve spojení obou produktů. Oba jsou výjimečné. A jejich síla právě spočívá v tom, že dělají přesně to, co mají a jsou vyladěné do posledních detailů. V případě sloučení bychom se nevyhnuli mnoha kompromisům.

V prosinci se objevily informace o projektu „Marzipan“. Ten dovoluje spouštět iOS aplikace na macOS. Ovládání je zajištěno pomocí myši a klávesnice, nebo lze použít Magic Trackpad.


iOS 12, iOS 12.1 Apple testuje iOS 12 a macOS 10.14. Nové systémy odhalí už 4. června- Vývoj budoucích operačních systémů pro iOS zařízení a Macy je v tuto chvíli ve fázi mohutného testování. Apple dolaďuje poslední… ...

Tim Cook používá všechno

Jako správný ředitel společnosti Cook sdělil výše jmenovanému serveru, že sám používá iPad i Mac. Tablet hlavně na doma a při cestách, Mac potom jako hlavní pracovní nástroj. Obě zařízení jsou pro něj nepostradatelné.

Zdroj: Appleinsider.com

iPhone Xs

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)