iDrby

Tesla neprodává jenom auta, po plamenometu je tu značkový surf

Surf Tesla

Elon Musk se snaží zaujmout i jinak než svými elektromobily Tesla, nebo lety do vesmíru s raketami SpaceX. Surf Tesla jste si mohli koupit v omezeném množství.

Většina společností nabízí kromě svých hlavních produktů i něco pro fanoušky. Můžete se tak setkat například s čepicemi, propiskami nebo jiným propagačním zbožím, na kterém je vytištěno logo firmy. Tesla na to jde trochu jinak a nebyl by to Elon Musk, aby nevymyslel něco opravdu originálního.

Začalo to kšiltovkami s nápisem „The Boring Company“, v překladu tedy něco jako nudná firma a pokračovalo plamenometem, který na sobě měl to samé označení. Ano, opravdu tato automobilka prodávala funkční plamenomet, který chrlil oheň.

Surfu Tesla bylo k dispozici pouze 200 kusů

Před pár dny se v eShopu Tesly s tímto reklamním zbožím objevil vodní surf za 1 500 amerických dolarů. Cena je vyšší hlavně proto, že k výrobě byla použita uhlíková vlákna a design je navržen v souladu s auty společnosti. Uvažujete, že si jeden pořídíte? Tak to máte nejspíš smůlu. V prodeji bylo pouze 200 kusů. Jedinou nadějí tak je eBay, kam se pár exemplářů dostalo, ale samozřejmě za výrazně vyšší ceny atakující i 5 000 amerických dolarů.

Zdroj: TheVerge.com

Beats

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)