Video

Video: Tenisová sada Babolat s PIQ senzorem z vás udělá dalšího Nadala

Tenisová sada Babolat pro sledování vašich výkonů využívá chytrý senzor PIQ pro analýzu všech důležitých dat. Údaje se pak zobrazují v aplikaci.

Sada obsahuje chytrý senzor PIQ a příslušenství pro tenis. Tím je speciální potítko s kapsičkou právě pro umístění senzoru. Díky elastickému provedení nikde neškrtí a přizpůsobí se každému zápěstí. Senzor se do potítka vloží tak, abyste měli přehled o údajích zobrazovaných na jeho displeji. Nemusíte se tak pokaždé dívat do telefonu, ale základní data máte hned na očích.

Tenisová sada Babolat se musí aktivovat

Pro aktivaci senzoru je důležité použít přiloženou čipovou kartu. Ta stačí k senzoru jen přiložit a potvrdit v aplikaci na telefonu.

Aplikace Babolat zobrazuje vše důležité na hlavní obrazovce. Můžete se tak dočíst o délce vašich zápasů, počtu úderů nebo třeba jejich síle. Připojený senzor je vždy vidět v pravém horním rohu. V postranní nabídce pak najdete podrobnější data a PIQ skóre. To sbírá údaje o rychlosti, stylu a rotaci a vypočítává průměrnou hodnotu. Spouštět lze i různé mezihry a nechat si vyhodnotit například 20 nadcházejících úderů.

Tenisovou sadu Babolat můžete zakoupit zde. Samotné potítko pak tady. Pokud preferujete jiný sport, podívejte se na PIQ sporty.

iPhone Xs

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)