iDrby iPad

Stáhněte si nové tapety použité na baleních nových iPadů Pro

ipad
Adam Kos
Autor: Adam Kos

Na úvodní keynote k WWDC 2017 byly nové iPady ukázány s novými tapetami displeje. Protože je v iOS nenajdete, zde si tapety můžete stáhnout.

V aktuální verzi iOS je nenajdete, nejsou ani na produktech při jejich koupi v Apple Online Store. Na balení jsou ale s nimi iPady již vyobrazeny a to pokaždé s jinou tapetou dle toho, jakou barevnou variantu iPadu si zvolíte. Zda budou součástí finálního iOS 11 také není známo, protože betatesteři tohoto nejnovějšího systému je v nabídce tapet nemají.

Každá z tapet je vyvedena tak, aby korespondovala s barvou iPadu. Růžově zlatá má růžový nádech, zlatá zobrazuje žluté písky v kontrastu s azurovým mořem, stříbrná obsahuje bílou kamenitou horninu vystupující z oceánu a konečně vesmírně šedá je kombinací kamenné pláže s temně zeleným břehem.

Všechny tedy zobrazují dech beroucí krajinu, ve které se nachází nějaká osoba pro představení měřítka. Tapety samozřejmě nemusíte použít jen na nejnovější iPady, ale klidně i na své iPhony nebo počítače Mac.

Vesmírně šedá

Stříbrná

Zlatá

Růžově zlatá

 

11 na škále od jedné do deseti

Když si nyní pořídíte některý z nových iPadů Pro, budou obsahovat nejnovější dostupný iOS ve verzi 10.3.2. Na veřejnou verzi jedenáctého mobilního systému Applu si musíme počkat až na konec září letošního roku.

10,5palcový iPad Pro

iOS 11 zvedá laťku mobilního operačního systému, který už tak byl nejvyspělejší na světě. iPhone je s ním lepší než kdy dřív. iPad daleko schopnější než předtím. Na obou zařízeních teď systém otvírá ohromné možnosti pro rozšířenou realitu v hrách a aplikacích. iPhone a iPad jsou s iOS 11 nejvýkonnější, nejosobnější a nejchytřejší, co kdy byly.

iPad je od začátku výkonný nástroj na práci, zábavu a učení. A s iOS 11 ožívá jako nikdy předtím. Nové vlastnosti a funkce umožňují zvládat víc. Rychleji a snáz. Takže je celé prostředí iPadu ještě praktičtější a osobnější. Přibude aplikace Soubory, nový Dock přinese nové jeho využití, přijde značné vylepšení multitaskingu, podpora Drag and Drop atd.

Zdroj: 9to5mac.com, Apple.cz

Beats

O autorovi

Adam Kos

Adam Kos

Redaktor na volné noze, milovník filmů, hudby, turistiky a nadšenec do moderních technologií.