Aplikace Pro macOS

Emailový klient Spark pro Mac nyní nabízí inteligentní vyhledávání

Spark Mail app

Populární mailový klient pro Mac, Spark, se dočkal vítané aktualizace a umí chytřeji vyhledávat. Jedná se o zdatného konkurenta nativní aplikaci Mail v macOS.

Vývojáři studia Readdle nabízí spoustu užitečných aplikací a osobně jejich mailového klienta používám jako hlavní aplikaci na maily pro Mac. Spark je totiž program s jednoduchým a přehledným rozhraním, díky kterému můžu udržovat svůj inbox v režimu zero velmi snadno.

Spark najde to, co potřebujete

Teď se v aktualizaci objevila novinka v podobě chytřejšího vyhledávání. Když kliknete do políčka pro hledání, které je nad všemi příchozími maily (podobně jako u aplikace Mail), tak se ukáže několik možností, v čem lze vyhledávat. Na výběr jsou tak například přílohy, dokumenty v pdf nebo jen kontakty. Vyhledávat ale můžete i pomocí jednoduchých sousloví. Stačí tak napsat třeba, že chcete zobrazit všechny maily od určité osoby, které přišly v posledních dvou týdnech. Samozřejmě, musíte to napsat v angličtině.

icon
Email - Spark by ReaddleReaddle Inc.ProductivityZdarmaStáhnout

Zdroj: Macrumors.com

Beats

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)