Aplikace Pro iOS

Je tu Spark 2 a přináší úplně nový způsob sdílení e-mailů

Spark 2

Největší novinkou mailového klienta Spark 2 je možnost sdílení mailových zpráv napříč týmem spolupracovníků. A to jak v případě čtení, tak tvorby. Podívejte se, jak to vypadá.

Druhá verze populárního chytrého mailového klienta Spark je k dispozici zdarma, stáhnete ji na App Store pro iOS zařízení a Apple Watch i na Mac App Store pro Macy. Od své předchozí verze se liší hlavně rozšířenými možnostmi pro spolupráci. Můžete tak poslat příchozí mail odkazem dalším členům týmu a společně s nimi pod ním diskutovat. Pro odeslání se pak nabízí kolaborace při tvorbě, kdy podobně jako například v Google dokumentech společně tvoříte obsah.

Spark 2

Spark 2 nabízí integraci s několika službami

Kromě spolupráce je možná i integrace se službami třetích stran a to s Připomínkami v iOS, aplikacemi 2Do, Omnifocus, Things, Wunderlist, Todoist, Asana, Trello, Bear a Files.


Spark Mail app Emailový klient Spark pro Mac nyní nabízí inteligentní vyhledávání- Populární mailový klient pro Mac, Spark, se dočkal vítané aktualizace a umí chytřeji vyhledávat. Jedná se o zdatného konkurenta nativní… ...

Pokud budete využívat aplikaci v omezenější míře a vystačíte si maximálně s jednou spolupracující osobou, můžete ji používat zdarma. Více spolupracovníků, administrace jejich oprávnění nebo větší prostor úložiště pak vychází na něco málo přes 6 dolarů měsíčně. Kompletní ceník naleznete na oficiálních stránkách.

Beats

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)