Video

Video: Chytré LED Švihadlo Smart Rope – jděte na hubnutí chytře

Chytré švihadlo Smart Rope je jedinečný produkt. Jedná se o speciální bluetooth tréninkovou pomůcku, která funguje jako klasické švihadlo, jen je vylepšena magnetickými senzory a LED diodami.

Ty se rozsvítí vždy, když jdete skákat. Nejsou tu ale jen na okrasu. Při skákání před vámi vytváří čísla, díky kterým máte dokonalý přehled o počtu skoků, spálených kaloriích a dalších datech. Prostě chytré švihadlo jak má být!

Rukojeti obsahují kuličková ložiska pro plynulý chod a magnetické senzory. V jedné z nich se nachází ukrytý microUSB konektor pro nabíjení a nad ním pak zapínací tlačítko. To po aktivace bliká modře.

Smart Rope se spáruje s aplikací v telefonu

Aplikace Smart Gym je velmi přehledná a v telefonu si díky ní můžete zobrazit vaše výkony. Kromě počtu skoků umí změřit uplynulý čas cvičení, spálené kalorie nebo počet skoků za jednu minutu. V nastavení lze povolit provázání s platformou Zdraví od Applu.

icon
Smart Gym ProTangram Factory Inc.Health & FitnessZdarmaStáhnout

Smart Rope je krásně udělaná hračka a výrobce si dal záležet na detailech. Švihadlo je k dostání v několika velikostech a dostanete k němu praktický vak na složení. Nabité vydrží až 36 hodin.

Chytré LED švihadlo Smart Rope můžete zakoupit ve dvou velikostech. Buď v menší M nebo ve větší L.

Beats

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)