iDrby

Sluchátka Beats Solo3 dostávají čtyři nové barvy

Adam Kos
Autor: Adam Kos

Apple uvedl další čtyři barvy bezdrátových sluchátek Beats Solo3. Ty nesou označení Neighbourhoos Collection a k dostání jsou už i u nás.

Sluchátka si můžete vybrat z barev asfaltově šedá, cihlově červená, ležérně modrá a trávníkově zelená. Ty rozšiřují už tak bohatou řadu osmi barevných variant těchto sluchátek, mezi kterými nechybí ani ta z edice (RED). Pokud si objednáte nějakou barevnou variantu z nové řady ještě dnes, obdržíte ji už 30 srpna. U původní řady je čekání na balíček dokonce jen jeden den. Cena však zůstává stejná a činí 8 199 Kč za všechny varianty sluchátek.


Beats Electronics je americký výrobce audiotechniky a příslušenství, především ale sluchátek a reproduktorů. Prezentuje se pod značkou Beats by Dr. Dre. Sídlí ve městě Santa Monica s pobočkou v Culver City (obě ve státu Kalifornie). V roce 2013 měla Beats Electronic tržby o výši 1,5 mld. dolarů. Produkty Beats se prodávají globálně a firma má přibližně 700 zaměstnanců. 10. května 2014 Beats koupila společnost Apple Inc. za 3,2 mld. dolarů, s tím, že hodlá značku zachovat, pouze příjmy z ní bude těžit nový majitel. Tato transakce udělala z Dr. Dre prvního miliardáře mezi hip-hopovými producenty.

Zdroj: Wikipedia


 

Inspirováno městem

Se sluchátky Beats Solo3 z Neighbourhood Collection dáte svému životu barvu. Hrají totiž stylem těch, co nevydrží v klidu a umí v tom chodit. Uděláte s nimi dojem, ať přijdete kamkoli. Navíc poskytují přesvědčivý bezdrátový zvuk. Jejich nastavení je navíc okamžité – stačí je zapnout a podržet u iPhonu. Automaticky se pak připojí i k Apple Watch, iPadu, iPhonu a Macu. Díky bezdrátové technologii Bluetooth Class 1 se vám sluchátka Solo3 Wireless pohodlně postarají o hudební doprovod pro váš život.

Díky úspornému čipu Apple W1 budou na baterii hrát až 40 hodin. A pětiminutovým dobitím v režimu Fast Fuel navíc získáte celé 3 hodiny poslechu. Sluchátka obsahují i integrované ovládací prvky spolu s dvojicí mikrofonů, které zaměřují zvuk metodou formování paprsku a umožňují vyřizovat hovory, ovládat přehrávání hudby i pohotově aktivovat Siri.

Zdroj: Apple.cz

Beats

O autorovi

Adam Kos

Adam Kos

Redaktor na volné noze, milovník filmů, hudby, turistiky a nadšenec do moderních technologií.