Aplikace

Sledujte své vánoční balíčky s aplikací Parcel

Adam Kos
Autor: Adam Kos

Vánoce jsou na krku. Jestliže dárky pod stromeček nakupujete v internetových obchodech, může se vám hodit aplikace Parcel. Ta totiž sleduje váš balíček až domů.

Chcete-li mít klidnější Vánoce, jistě se vám hodí sledovat cestu balíčků s vámi objednanými dárky v různých internetových e-shopech. Titul Parcel vám řekne, nejen kdy je zásilka expedována ze skladu, ale i to, jak je na tom se samotnou dopravou až k vám, nebo vašim blízkým.

 

300 společností není málo

Není to přitom žádná věda, protože aplikace je maximálně přehledná a prakticky poskytuje jen základní funkce. Po jejím spuštění najdete v pravém horním rohu nabídku Add, skrze kterou můžete přidat vaší zásilku dle jejího specifického čísla.

Parcel

Dle daného kódu se automaticky vypisuje i přepravce, můžete jej ale vybrat i ručně. Aplikace korektně rozpozná zásilky dopravců od tří set společností, které působí po celém světě. Mezinárodní jsou DHL, FedEx, TNT i UPS či Amazon, ty české pak Česká pošta, Geis, GLS, PPL či TNT. Celý obsáhlý seznam najdete zde.

Parcel

Nechce-li se vám kód vypisovat ručně, je zde možnost jej i oskenovat. Samozřejmě je přítomna i možnost vaši zásilku patřičně popsat, abyste věděli, co je v daném balíčku vlastně ukryto. Po potvrzení se vám jednotlivé zakázky řadí na hlavní obrazovku. Po jejich rozkliknutí v nich najdete bližší informace.

Tři a dost

Aplikace je zdarma, při spodním řádku displeje vám ale zobrazuje reklamu. To by ani nevadilo tak, jako to, že bezplatně můžete sledovat jen tři zakázky naráz. Chcete-li toto omezení odblokovat, je nutné podstoupit mikrotransakci v hodnotě 79 Kč. Platba vám poskytne plnou funkčnost aplikace po jeden rok.

Parcel

Vyjma odstranění limitu získáte ještě možnost být informováni o změně stavu své zásilky pomocí notifikací a získáte možnost přistupovat ke službě i v jejím webovém rozhraní. Parcel je maximálně jednoduchý a maximálně účinný, pokud chcete mít klid na duši a vědět, kdy vám jaká zásilka bude doručena

Parcel

Titul není dostupný jen pro iOS zařízení, ale využívat jeho služeb můžete i na počítačích Mac či na hodinkách Apple Watch.

icon
Parcel - Delivery TrackingIvan Pavlov Pty LtdShoppingZdarmaStáhnout
icon
Parcel - Delivery TrackingIvan Pavlov Pty LtdUtilitiesZdarmaStáhnout
Parcel - Delivery Tracking (recenze)
  • Ovládání aplikace
  • Vzhled
  • Využití
  • Cena
4

Pouze několik úvodních vět

Titul Parcel vám řekne, nejen kdy je zásilka expedována ze skladu, ale i to, jak je na tom se samotnou dopravou až k vám, nebo vašim blízkým.

Back to School

O autorovi

Adam Kos

Adam Kos

Redaktor na volné noze, milovník filmů, hudby, turistiky a nadšenec do moderních technologií.