Aplikace

Užijte si slavnostní zábavu s hrami z App Store

APp Store
Adam Kos
Autor: Adam Kos

Chcete mít v předvánočním období od svých ratolestí chvilku klidu? Zabavte je tematickými hrami z kolekce Festive Fun z App Store.

hry pro děti

 

Seznam her z kolekce „Festive Fun“ z App Store:

 

Sago Mini Christmas Bundle

Chcete-li svým dětem dopřát opravdovou porci zábavy, můžete jim pořídit celou sadu her s oblíbeným hrdinou Sagem. Vyjde vás sice na bez mála 20 €, výměnou za ně ale dostanete 10 her, mezi kterými nechybí Sago Mini Planes, Sago Mini Superhero i Sago Mini Toolbox. S touto sadou ušetříte 7,90 € oproti tomu, kdybyste hry kupovali jednotlivě. Pro děti do pěti let.

icon
Sago Mini Fairy TalesSago Sago Toys Inc.Education99,00 KčStáhnout

 

Fiete Christmas

Pravidelně otevírat okénka v adventním kalendáři od 1. prosince už asi vaše dítka nestihnou, ihned po nainstalování titulu však dostanou pořádnou dávku zábavy. Čeká zde na ně 24 dárečků, kdy každý ukrývá jiné překvapení. Pro děti do pěti let.

icon
Fiete Christmas - Advent calendar for kidsAhoiii Entertainment UG (haftungsbeschraenkt)GamesZdarmaStáhnout

 

Dr. Panda’s Bus Driver: Christmas

Usedněte za volant autobusu a vydejte se na cesty zasněženým městem. Dodržujte dopravní přepisy a přepravujte pasažéry, kteří ještě potřebují nakoupit poslední vánoční dárky. Pro děti od tří do sedmi let.

Item not available.

 

Tiny Christmas Card Maker

Nechte své děti, ať sami vytvoří vánoční pohlednici. Nejdříve musí sestavit danou postavičku, a pak vybrat její pozadí – to třeba s vánočním stromečkem nebo tučňáky. Výsledek si můžete nechat i vytisknout jako omalovánky. Pro děti do pěti let.

icon
Tiny Christmas Card MakerTiny Twiga Studios Pty LtdEducation25,00 KčStáhnout

 

Felt Board Christmas

Nechte děti vytvořit tu pravou vánoční scenérii. Ať zkusí postavit sněhuláka, ozdobit stromeček, poskládat betlém, upéct cukroví atd. Vše záleží jen na jejich představivosti. Pro děti od šesti do osmi let.

icon
Felt Board ChristmasDavid DouglasEducation79,00 KčStáhnout
Back to School

O autorovi

Adam Kos

Adam Kos

Redaktor na volné noze, milovník filmů, hudby, turistiky a nadšenec do moderních technologií.