Aplikace

Chystáte silvestrovský večírek? Tyto hudební aplikace se vám mohou hodit

hudební aplikace
Adam Kos
Autor: Adam Kos

Chcete-li, aby bylo na silvestrovský večer o zábavu postaráno, neměly by vám uniknout tyto hudební aplikace z kolekce Sing your heart out.

Hudební aplikace z kolekce Sing your heart out:

hudební aplikace

Sing! Karaoke by Smule

Máte rádi Karaoke? Tak to je pro vás aplikace Sing! jako dělaná. Na výběr máte z více než třiceti tisíc písniček, které si můžete zazpívat, přidat k nim různé zvukové efekty, a dokonce se u toho natočit na video. Svůj výsledek pak lehce zveřejníte, čímž získáváte nové fanoušky a kamarády.

icon
Smule - The #1 Singing AppSmuleMusicZdarmaStáhnout

Acapella from PicPlayPost

Aplikace Acapella je originální hudební platforma, slučující ty nejzajímavější umělce z celého světa. Jednoduše s nimi můžete spolupracovat na různých písních, které si následně můžete stáhnout v bezztrátovém formátu. Sdílení je samozřejmostí, stejně tak nahrání výsledků do sítí iTunes, Spotify, Amazon music atd.

icon
Acapella from PicPlayPostMixcord Inc.MusicZdarmaStáhnout

Dubsmash

V titulu Dubsmash najdete největší knihovnu různých písní, filmových melodií i znělek televizních pořadů, které můžete doplnit svým projevem. Protože se jedná o sociální síť, můžete své zvuky nejen vytvářet, ale také si prohlížet ty od ostatních uživatelů.

icon
Lip Sync by DubsmashMobile Motion GmbHEntertainmentZdarmaStáhnout

StarMaker-Sing Karaoke Songs

StarMaker je další karaoke aplikací, která čítá více než 50 milionů uživatelů. S nimi můžete sdílet své nahrávky ve vysoké kvalitě (320 kbps), jimž lze přidat i vtipné zvukové efekty.

icon
StarMaker-Sing Karaoke SongsStarmaker Interactive Inc.MusicZdarmaStáhnout

musical.ly

Náplní této relativně mladé čínské sociální sítě jsou videa. Ty jsou na síť nahrávána o délce nepřesahující 60 sekund, přičemž jim lze i upravit rychlost, takže videozáznam můžete několikrát zrychlit, nebo mu dát formu časosběru. Nechybí zde ani filtry a vtipné efekty.

icon
TikTokmusical.ly inc.Photo & VideoZdarmaStáhnout

 

 

Take Creative Vocal Recorder

Tato hudební aplikace vám poskytne osobní rekordér vašeho hudebního přednesu s množstvím efektů i možností úpravy jak vašeho hlasu tak hudby. Díky propojení s knihovnou Allihoopa se pak můžete nechat inspirovat ostatními uživateli sítě, nebo s nimi na daném projektu i spolupracovat.

icon
Take Creative Vocal RecorderAllihoopa ABMusicZdarmaStáhnout

Hum

Aplikace Hum vám poskytne prostor k zaznamenávání všech vašich hudebních nápadů, které vám pomůže maximálně efektivní formou i organizovat a to ať už se jedná o texty nebo zvuky. Záloha přitom probíhá na cloudovou službu Dropbox, takže o své záznamy nikdy nepřijdete.

icon
HumJust Hum LLCMusic79,00 KčStáhnout

Keezy Classic

Hudební aplikace Keezy z vašeho zařízení vytvoří profesionální hudební nástroj. Displej rozdělí na osm různobarevných polí, kdy má každé jiný zvukový efekt. Své songy vytvořené v aplikaci si můžete samozřejmě ukládat, stejně tak jako je jednoduše sdílet s ostatními.

icon
Keezy ClassicKeezy Corp.MusicZdarmaStáhnout

Music Memos

V titulu Music Memos najdete nejjednodušší cestu, jak si zaznamenávat své hudební nápady. Poskytuje nástroje jako jsou akustická kytara nebo piano atd. Vše v maximální kvalitě bez zbytečné komprese.

SongMaker+

Aplikace SongMaker+ vám pomáhá rozvíjet vaší hudební kreativitu. Pomůže vám vytvářet celé písně, takže je takovým malým hudebním studiem přímo ve vaší kapse.

icon
SongMaker+Tunedra Inc.MusicZdarmaStáhnout

Rapchat: Rap Maker & Studio

Potřebujete své songy doplnit o různé beaty? Hudební aplikace Rapchat jich nabízí více jak stovku. Staňte se, alespoň na oko, tím pravým hudebním producentem.

icon
Rapchat: Rap Maker & StudioRapchat, Inc.MusicZdarmaStáhnout

Harmony Voice

Přetvořte svůj hlas v celý sbor. Harmony Voice umí nejen to, protože nabízí automatickou zvukovou korekci a to v reálném čase.

icon
Harmony VoiceVirSyn Software SynthesizerMusic179,00 KčStáhnout

iVoxel

iVoxel je hudební nástroj, který používá i německá hudební skupina Kraftwerk. Svému uživateli poskytuje množství syntezátorových zvuků a efektů z „synťáku“ Sennheiser Vocoder VSM201, kterými dosáhnete toho pravého bohatého analogového zvuku.

Back to School

O autorovi

Adam Kos

Adam Kos

Redaktor na volné noze, milovník filmů, hudby, turistiky a nadšenec do moderních technologií.