Aplikace

Shazam dostal aktualizaci a nabízí zobrazení textů skladeb v reálném čase

Shazam

Populární aplikace Shazam dostala update, který přináší lepší přehlednost, zobrazení textů skladeb při jejich přehrávání nebo přidání skladby do playlistu jediným kliknutím.

Občas se hodí mít v telefonu aplikaci, která vám rozezná přehrávanou skladbu. V poslední době se nejvíce prosazuje Shazam. Dokáže po vyhledání skladby rovnou odkázat do Apple Music nebo Spotify a nabízí další informace o umělci. S aktualizací přichází vítané zjednodušení rozhraní aplikace a konečně i pro uživatele, kteří nechtějí za aplikaci platit (Shazam nabízí ke stažení i verzi Encore, která neobsahuje reklamy a stojí 79 Kč), reklamy nezabírají tolik místa na displeji.

 

Shazam nyní zvládne ukazovat text při přehrávání skladby

Kromě změny rozhraní si určitě uživatelé oblíbí i lepší zobrazování textů písní. Ty se teď chovají jako karaoke a zvýrazní se vždy část, která se momentálně přehrává. Velmi užitečnou funkcí je i přidání vyhledané skladby přímo do playlistu v Apple Music nebo Spotify. U skladby jen klepnete na tlačítko PŘIDAT a zvolíte playlist u připojené služby Apple Music nebo Spotify.

icon
Shazam EncoreShazam Entertainment LimitedMusic79,00 KčStáhnout
iPhone Xs

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)