iDrby

Společnost Scosche představuje docky pro bezdrátové nabíjení iPhonů 8 a X

Scosche

Scosche MagicMount Charge je základna pro bezdrátové nabíjení. Takových stanic uvedla firma rovnou několik a každá se hodí k jiné příležitosti.

První dokovací stanice MagicMount Charge (číslo modelu MPQWD) je navržena speciálně pro použití v automobilu a na opačném konci je vybavena 12V nabíječkou do auta. Připevňuje se na palubní desku pomocí přísavky.

Další MagicMount Charge je dokovací stanice MPQOHM. Je to do značné míry stejné jako u výše uvedeného držáku automobilu, ale místo 12V nabíječky do auta získáte standardní síťový adaptér do elektrické zásuvky. Je vybavena stejným podstavcem s přísavkou „StickGRIP“.

Poslední MagicMount Charge MPQHC, pak nabízí univerzální použití jako domácí nebo kancelářský držák i držák do auta. Získáte tak oba adaptéry (do auta i elektrické zásuvky).

Kromě řady MagicMount Charge se ale hlavní pozornost upíná spíše k dockům s podporou standardu Qi pro bezdrátové nabíjení. Ty jsou nyní u Scosche dva. VentMount Qi pro zasunutí do větrací mřížky automobilu a StuckUp Qi. Ten disponuje přísavkou.

Zdroj: 9to5mac.com

Beats

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)