Aplikace

TIP: Použijte 3D Touch k upřednostnění aplikace, která se bude stahovat

3D Touch

Určitě to znáte, pořídíte si nový iPhone, obnovíte ho ze zálohy a začne se vám do něj stahovat hromada aplikací. Použijte 3D Touch!

Přes funkci 3D Touch lze upřednostnit aplikace, která se má stáhnout dříve. iPhony 6s, 6s Plus, 7 a 7 Plus tak mohou zvolit tu aplikaci, kterou chcete používat co nejdříve.

iOS 10 přináší s funkcí 3D Touch nové možnosti

Nový systém iOS 10 přináší spoustu novinek a hlavně ve spojení s 3D Touch se stává velmi produktivním prostředím.Stahování aplikace je možné pozastavit na všech zařízeních, na kterých je nový systém.

Vše je velmi jednoduché. Jakmile se začnou aplikace stahovat, vyhledejte tu, kterou potřebujete používat co nejdříve. Silněji na ní podržte prst a vyjede nabídka 3D Touch. Z voleb stačí vybrat „Prioritizovat stahování“.

3D Touch

 

Jak vidíte, jedná se o velmi rychlý a jednoduchý způsob, jak při velkém množství stahovaných aplikací upřednostnit stažení jen té, nebo těch, které potřebujete použít co nejdříve.

 

Podělte se s námi v komentářích pod článkem, zda jste už tuto funkci využili!

iPhone Xs

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)