Aplikace

Ušetřete na předplatném v aplikacích v App Store

zdraví
Adam Kos
Autor: Adam Kos

App Store vydal kolekci titulů Discover Subscription, ve které nabízí až 50% slevy na předplatné služeb dané aplikace a hry. Neváhejte, akce nepotrvá věčně.

V obchodě App Store narazíte na několik variant plateb za obsah. Buď si titul koupíte za jednorázový poplatek, je zdarma a platíte za dodatečný obsah, nebo za její plnou funkčnost musíte platit daný obnos každý měsíc. Kolekce aplikací a her Discover Subscription: Limited-Time Offers nabízí tituly z té třetí varianty, ve kterých aktuálně za předplatné značně ušetříte.

aplikace a hry

Seznam aplikací a her z kolekce „Discover Subscription: Limited-Time Offers“ z App Store:

 

Facetune 2 – sleva 50 %

Chcete na fotografii vypadat jako na titulní stránce časopisu? Vyzkoušejte aplikaci Facetune, která obsahuje spoustu nástrojů na vylepšení vašeho obličeje. Práce s touto aplikací je velmi jednoduchá a Facetune dokáže snadno odstranit nedokonalosti pleti, vybělit vám zuby, upravit proporce obličeje a mnoho dalšího. Sleva 50 % se vztahuje na měsíční předplatné, které vám zpřístupní všechny funkce aplikace.

icon
Facetune2: Selfie Editor & CamLightricks Ltd.Photo & VideoZdarmaStáhnout

 

Over – sleva 30 %

Rychlý a jednoduchý editor fotografií Over umí více, než jen základní úpravu fotografie. Obsahuje totiž přes 10 tisíc grafických prvků a obrázků, které můžete do svých fotografií vložit. Najdete v nich nejen motivační hesla, ale i přání třeba k narozeninám a různým svátkům. Aplikace vám navíc každý den přidává nový Artwork zdarma ke stažení. Nyní si můžete měsíční předplatné, které vám zpřístupní všechny motivy, pořídit o 30 % levněji.

icon
Over Edit & Add Text to PhotosOver, Inc.Photo & VideoZdarmaStáhnout

 

Mubi – sleva 25 %

Mubi je streamovací služba, která vám poskytne širokou knihovnu filmových titulů ke zhlédnutí nejen na vašich zařízeních se systémem iOS, ale i na Apple TV. Pokud zrovna nejste na Wi-Fi a netrpíte přebytkem mobilních dat, můžete si video stáhnout do svého zařízení. Titul nyní nabízí 25% slevu na měsíční předplatné jeho služeb.

icon
MUBI: Curated FilmsMUBI, Inc.EntertainmentZdarmaStáhnout

 

Lifesum – sleva 30 %

Titul Lifesum vám pomůže s volbou toho ideálního jídla ve vaší životosprávě. Aplikace obsahuje i nastavení daných cílů, čímž vám pomůže navolit si také to správné cvičení k jejich dosažení. Aplikace nezapomíná ani na správný pitný režim, a díky provázanosti s Apple Watch vás o všem včas upozorňuje. Nyní můžete ušetřit 30 % z ceny většiny verzí předplatného.

icon
Lifesum: Diet tracker & tipsLifesum ABHealth & FitnessZdarmaStáhnout

 

Simple Habit – sleva 30 %

Aplikace Simple Habit je nejlepší volbou pro všechny workoholiky, kteří potřebují na chvíli vypnout a nabrat síly. Dle studií na Harvardu stačí vypnout na 5 minut denně, abyste zredukovali svůj stress a mohli se lépe soustředit. Aplikace nabízí množství cvičení, relaxační hudby a mnoho dalšího, na co nyní máte 30% slevu.

icon
Simple Habit - MeditationSimple Habit, Inc.Health & FitnessZdarmaStáhnout

 

Todoist – sleva 25 %

Sledujte své denní i týdenní přehledy úkolů, rozlište je různými barvami, štítky, filtry atd. Todoist umí vybrané úkoly kooperovat i mezi více lidmi, takže pokud se vám do něčeho vyloženě nechce, můžete to přepinknout na kolegu. Ten vám sice nepoděkujete, vy ale budete mít splněno (z tohoto doporučení si příklad raději neberte). Při koupi prémiového účtu nyní ušetříte 25 % z ceny.

icon
Todoist: Organize your lifeIst Productivity Ltd.ProductivityZdarmaStáhnout

 

Keeper – sleva 50 %

Aplikace Keeper dokáže schraňovat vaše hesla, účty, fotografie, dokumenty a ostatně i jakékoli jiné citlivé informace. Protože je titul nabízen zdarma, je nejstahovanější aplikací tohoto typu, i když bez pravidelného poplatku nenabízí příliš funkcí. Za neomezené využívání aplikace nyní ušetříte 50 % a Keeperu si užijete i v iMessage a Apple Watch.

icon
Keeper Password ManagerCallpod Inc.ProductivityZdarmaStáhnout

 

Clash of Kings – sleva 30 %

Clash of Kings je budovatelská strategie s prvky RPG, ve které rozvíjíte své království tím, že napadáte ta ostatní. Bojovat ale můžete i proti svým přátelům v PvP bojích. Za měsiční předplatné prémiových služeb nyní ušetříte 30 %.

icon
Clash of Kings - CoKELEX Technology Holdings Co., Ltd.GamesZdarmaStáhnout

 

Invasion – sleva 50 %

Hru Invasion: Modern Empire zvolil Facebook jako nejlepší mobilní hru. Jedná se o zcela stejný princip hraní jako v Clash of Kings jen s tím rozdílem, že zde namísto rytířů bojují vojáci moderní doby. Hra nyní nabízí 50% slevu na svá předplatné.

icon
Invasion: Modern EmpireTAP4FUN (HONGKONG) LIMITEDGamesZdarmaStáhnout
Back to School

O autorovi

Adam Kos

Adam Kos

Redaktor na volné noze, milovník filmů, hudby, turistiky a nadšenec do moderních technologií.