Aplikace

Plex Cloud už jede naostro, mějte svá média dostupná odkudkoli

cloud
Adam Kos
Autor: Adam Kos

Služba Plex Cloud už plně funguje, takže s její pomocí nyní můžete sledovat svá média bez nutnosti mít zapnuté další zařízení jako třeba svůj počítač.

Podmínkou však je, že filmy, seriály, fotografie, televizní show i hudbu musíte mít nahranou ve službách, jakými jsou Dropbox, OneDrive či Google Drive, do kterých se v aplikaci musíte přihlásit. Tím jste samozřejmě také limitováni velikostí vaší knihovny, protože třeba Dropbox dává standardně 2,5 GB prostoru, což pro příliš materiálu nepostačí.

Obsah, který chcete do svého zařízení streamovat, musí být již v cloudové službě nahrán celý. Během jeho probíhajícího uploadu jej ještě nelze používat. Plex Cloud je dostupný jen předplatitelům, kteří si platí Plex Pass.

aplikace

 

Není to zadarmo

Plex Pass měsíčně stojí 4,99 dolarů, ročně pak 39,99 dolarů, a kdybyste si chtěli službu zpřístupnit na věky věků, vyšlo by vás to na 119,99 dolarů. Platba vám zpřístupní prémiové funkce pro televizní aplikaci, možnost pracovat se svými soubory v mobilním zařízením v režimu off-line a získáte rozšířené funkce pro přehrávání své hudby.

Aplikace Plex je multiplatformní mediální přehrávač, takže si jej užijete nejen na iPhonech a iPadech, ale i v Apple TV a na počítačích Mac. Všechny varianty titulu jsou k dispozici zdarma. Na ostatní platformy (Android, Chromecast, Xbox, PlayStation a Nvidia Shield) se služba chystá vtrhnout během tohoto roku.

Zdroj: AppleInsider.com

Back to School

O autorovi

Adam Kos

Adam Kos

Redaktor na volné noze, milovník filmů, hudby, turistiky a nadšenec do moderních technologií.