Pro iOS

Tip na aplikaci: Paper by Dropbox je pokročilý poznámkový blok

Paper by Dropbox

Paper by Dropbox je aplikace, která rozšiřuje možnosti Dropboxu. Dokážete s ní rychle vytvořit skvěle vypadající dokument, nasdílet ho ostatním v rámci týmu a přehledně si zorganizovat svoji elektronickou agendu.

Aplikace je dostupná pro iOS, Android a i přes webové rozhraní. Ke svým dokumentům se tak dostanete všude. Je přehledně rozdělena a základní nabídka čítá 5 záložek, mezi kterými se můžete pohybovat. Na poslední se nachází nastavení.

Paper by Dropbox vytváří skvělé dokumenty

Vytvoření dokumentu není nic těžkého. Prakticky všude je dostupné znaménko + v horním pravém rohu. Po kliknutí na něj dostanete na výběr zda vytvořit čistý dokument nebo pokračovat ze šablony. Jakmile máte vytvořeno a zadaný obsah, klikněte nahoře vpravo na Done. Tím je ukončen editační mód a když dokument zavřete, objeví se automaticky v přehledu na prvním místě.

Paper by Dropbox má několik vlastních voleb pro širší možnosti editace. Při editování dokumentu se nad klávesnicí zobrazí pár ikon. Snadno tak vytvoříte seznam úkolů nebo odrážky. Do dokumentu lze přidat i fotografie. A to jak už pořízené z vaší knihovny, tak rovnou z fotoaparátu. Pokud narazíte na dokument s galeriemi, tak vězte, že takovéto galerie lze vytvořit pouze přes webové rozhraní. V mobilní aplikaci tak fotku vložíme vždy jen samostatně.

Sdílejte, posílejte a spolupracujte

Jakýkoliv dokument můžete nasdílet. Otevřete jej, klikněte nahoře vpravo na symbol tří teček a vyvolejte nabídku, ze které zvolte volbu Invite people. Napište osobu, nebo osoby, kterým chcete dokument nasdílet a pošlete mailem. Sdílet dokument nemusíte jen pomocí mailu. Pokud si ze stejné nabídky vyberete druhou volbu, tedy Copy link, zkopíruje se odkaz na dokument a můžete jej poslat libovolným způsobem.

Tip na aplikaci: Moovit je váš osobní průvodce veřejnou dopravou

Hlavní předností aplikace Paper by Dropbox jsou skvěle vypadající dokumenty. Ano, například Poznámky přímo od Applu mají podobné funkce, ale Paper je prostě hezčí!

icon
Paper by DropboxDropbox, Inc.ProductivityZdarmaStáhnout
Beats

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)