LifeHacker

Nový MacBook Air a naše první postřehy

Nový MacBook Air nabízí vylepšení po všech stránkách a oceníte lepší displej, menší rozměry, Touch ID a jistě i větší nabídku barev. Dívejte se na pořad LifeHacker!

Pořad LifeHacker se zabývá produkty, tipy a aplikacemi, které vám dokáží zjednodušit život a ušetřit drahocenný čas. Vychází ze zkušeností redaktorů magazínu a můžete jej sledovat každé pondělí živě od 19.00 na naší Facebook stránce. Záznam v plné kvalitě je možné shlédnout na YouTube kanálu.

Co uvidíte v dvaačtyřicátém díle pořadu LifeHacker:

  • Jak vypadá nový MacBook Air
  • Srovnání se starší generací
  • Srovnání s ostatními modely 12palcovým MacBookem a MacBookem Pro
  • Vyplatí se pořídit?

Nový MacBook Air

MacBook Air 13″

Nový MacBook Air 13″ s procesorem Dual Core i5 s frekvencí 1,6GHz, 8GB RAM pamětí, 128GB flash disk a grafickou kartou Intel UHD Graphics 617. Nově s větším Force Touch Trackpadem a s Touch ID pro větší bezpečnost a baterií, která vydrží celý den.

Náš pořad Lifehacker potrvá 10 až 15 minut, začíná už dnes přesně v 19.00 a sledovat jej můžete zde ve vloženém videu. K dispozici je také chat. Po deseti minutách budete mít přibližně 5 minut na položení dotazů, který můžeme hned v živém vysílání probrat. Po 15 minutách vysílání pořad ukončíme a bude k dispozici jako záznam na YouTube kanálu a v iTunes podcastech. Nově vysíláme i na Twitteru účtu a Facebook stránce.

iPhone Xs

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)