Lifestyle

Apple 25. března otevírá tři nové obchody Apple Store

Kolín nad Rýnem
Adam Kos
Autor: Adam Kos

Apple 25. března otevírá tři zcela nové obchody Apple Store a zve své zákazníky k jejich návštěvě. Jeden je v USA, druhý v Číně a třetí v blízkém Německu.

Tím nejzásadnějším obchodem bude ten v nákupním centru v Miami v Brickell City Centre. Apple má v Miami už čtyři jeho obchody, tento tak bude pátým, avšak teprve prvním, který bude umístěný v rušném centru města ve zcela novém nákupním středisku. Po otevřením se stane tím největším na celé Floridě.

pozvánka

 

V tento den se však otevřou ještě další dva oficiální kamenné obchody společnosti Apple. Jedním z nich je ten v čínském Nanjingu v Jinmao Place, druhým pak bude ten pro nás lokačně o poznání blíže v německém Kolíně nad Rýnem v Schildergasse, což je nejrušnější ulice v Evropě, protože jí za hodinu projde více jak 13 tisíc lidí. V Kolíně nad Rýnem to bude už druhý Apple Store. Všechny obchody otevřou své brány v 10 hodin místního času.

 

Staré za nové

Vyjma otevírání nových prostor Apple rekonstruuje ty stávající. Jejich nový vzhled bude obsahovat obrovské vzdušné prostory doplněné skleněnými okny i dveřmi s moderním jednoduchým nábytkem z masivu, na kterém bude vystaveno zboží, které značka prodává. Chybět nebudou ani plakáty o rozlišení 6K propagující produkty Applu, všude se také budu nacházet živé květiny.

Už nějakou chvíli trvá rekonstrukce toho nejikoničtějšího Apple Storu ze všech – na 5. Avenue v New Yorku. Pokud byste se tento nejslavnější obchod společnosti Apple chystali navštívit, byli byste zklamáni. Prodej se přesunul o kus dál a tato skleněná krychle je nyní uzavřená. Celková plocha obchodu by se měla zvětšit ze stávajících tří tisíc čtverečních metrů až na závratných sedm tisíc čtverečních metrů.

Fifth Avenue je hlavní ulice v centru New Yorku. Táhne se od jižního konce Manhattanu do toho severního a kvůli výhledu na park a historickým objektům v okolí je symbolem bohatství New Yorku. Mezi 34. a 59. ulicí je také nejdražší obchodní zónou na světě. Nacházejíc se zde obchody značek jako Gucci, Armani, Vuitton, Lacoste, NIKETOWN, H&M a spousty dalších.

Zdroj: 9to5mac.com

Back to School

O autorovi

Adam Kos

Adam Kos

Redaktor na volné noze, milovník filmů, hudby, turistiky a nadšenec do moderních technologií.