Apple Watch iDrby

Jak vypadají nové NikeLab Apple Watch?

aktivita
Adam Kos
Autor: Adam Kos

Minulý týden uveřejnila společnost Nike novou spolupráci s Applem na jeho Apple Watch, ze které vzešel model NikeLab. Podívejte se, jak vypadá.

Jedná se o limitovanou sérii, Apple Watch Series 2, která se od verze Nike+ zas tak o mnoho neliší. Stejně tak totiž poskytuje perforovaný řemínek, speciální Nike ciferníky a předinstalovanou aplikaci Nike+ Run Club. Rozdíl je hlavně v barevné variantě a jednom malém detailu.


NikeLab je dnes již vlastně sub-brand sportovního gigantu Nike, který reprezentuje inovativní přístup k produktu s důrazem na kvalitní materiály a decentní design. Jiný přístup k produktu symbolicky podtrhuje i logo Nike otočené o 90°. Velmi časté jsou u NikeLab kolaborace se sportovci či módními designéry. Jména jako Riccardo Tisci či Roger Federer tak budete v těchto spolupracích potkávat i v budoucnu.

Zdroj: Queens.cz


 

Pro „seriózní“ sportovce

Apple Watch NikeLab poskytnou svým nositelům velice zajímavou barevnou kombinaci pouzdra hodinek a jejich řemínku. Pouzdro je ve vesmírně šedém hliníkovém provedení, řemínek je uvnitř černý, zvenčí je obsažena barva Light Bone. Zvláštní je zejména tím detailem, že má na kolíku zapínacího mechanizmu gravírování po vzoru svého partnera NikeLab s textem „Innovation X Innovators“.

Apple Watch NikeLab se začínají prodávat už během dneška (27. dubna) a to skrze internetové obchody NikeLab a Nike.com. Fyzicky je seženete jen v exkluzivním Isetan Shinjuku Apple Watch Storu v Japonsku. Zatím není známo, jestli se NikeLab Apple Watch budou prodávat jen po omezenou dobu, nebo se později stanou standardní nabídkou jak Apple Online Storu tak ostatních prodejců této značky.

Stejně tak nevíme, zda se dočkáme i samostatně prodávaného řemínku z této edice. S představením Nike+ Apple Watch jste totiž neměli možnost jejich řemínky koupit samostatně. To se změnilo teprve nedávno, kdy už je na výběr ze všech tří barevných variant. Samostatný silikonový řemínek Nike+ stojí 1 490 Kč. Hodinky Nike+ s 38mm velikostí pouzdra stojí 11 290 Kč, ty s 42mm pouzdrem pak vyjdou na 12 290 Kč.

Zdroj: 9to5Mac.com

iPhone Xs

O autorovi

Adam Kos

Adam Kos

Redaktor na volné noze, milovník filmů, hudby, turistiky a nadšenec do moderních technologií.