iDrby

Netgear by měl se svojí kamerou Arlo Pro 2 podporovat Homekit

Netgear Arlo Pro 2

Společnost Netgear vydala update firmwaru pro svou bezpečnostní kameru Arlo Pro 2 a v oficiálních poznámkách uvádí podporu platformy HomeKit. Zatím ale není jasné, zda už funguje, nebo se teprve chystá.

Netgear podporu Homekitu neoznámil přímo, ale v poznámce k updatu 1.092.0.13_19715 platformu zmiňuje. Může se jednat také ale pouze o začátek, kdy se firma zatím připravuje na spolupráci s Applem. V současnosti jsou s Homekitem kompatibilní pouze kamery čtyř výrobců, a to D-Link, Logitech, Netatmo a Somfy. Nedávno se přidal právě Netgear se svou kamerou Arlo Baby, která slouží jako chůvička. Seznam všech kompatibilních zařízení, které spolupracují s Homekitem naleznete na těchto stránkách.


Logitech Circle 2 Kamera Logitech Circle 2 už také podporuje HomeKit- https://youtu.be/vShC8AMR4Kk Logitech oznámil, že vydal nový firmware pro kameru Circle 2 a nyní tak podporuje Apple HomeKit. Stává se teprve druhou… ...

Netgear Arlo Pro 2 se prodává i u nás

Zmiňovaná kamera je k dostání i v českých obchodech a vyjde zhruba na 7 000 Kč. Pokud byste o ni měli zájem, radíme ještě vyčkat, až se potvrdí kompatibilita s Homekitem.

Zdroj: Appleinsider.com

Beats

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)